Proponowany post

Nadchodzą Dwie Kolorystyki Nike Lebron 16 'Hot Lava'

20 maj 2019
Nadchodzą Dwie Kolorystyki Nike Lebron 16 'Hot Lava'

Firma z Oregonu pokazała oficjalne zdjęcia dwóch wersji kolorystycznych Nike Lebron 16 będących częścią serii "Lebron Watch". Tym razem jako inspirację projektanci wzięli model Nike Air Tech Challenge 2 'Hot Lava'. Razem ze zdjęciami mamy też dla Was info o dacie premiery.

Buty zobaczymy w wersji białej, która bezpośrednio nawiązuje do tenisowych klasyków, a także czarnej, która prezentuje się równie dobrze. Cholewki obydwu wariantów wykonane są z materiału Battleknit 2.0, obecnego we wszystkich Lebronach 16. Są one ozdobione Swooshami w jaskrawym kolorze, a na zapiętku widzimy charakterystyczną grafikę imitującą lawę oraz branding "Nike Air". 
Wersja biała ma język z perforowanej skóry, natomiast jeżyk w czarnej wersji pokryty jest materiałem płóciennym. Na obydwu mamy przyszytą metkę z Air Tech Challenge. Kolor 'Hot Lava' uzupełnia szarą podeszwę zewnętrzną. 

Premiera Nike Lebron 16 'Hot Lava' została zaplanowana na 24 maja. Buty będzie można kupić za pośrednictwem aplikacji Nike SNEAKRS, a ich cena to $200 za parę. Bez wątpliwości są to kolejne, bardzo udane wersje najnowszych Lebronów. Jak Wam się podobają? Ktoś z Was planuje na nie zapolować? Czekamy na Wasze komentarze.   

Nike LeBron 16 “Hot Lava”
kolor: White/Hot Lava-Flat Silver
styl: CI1521-100
cena: $200

 Nike LeBron 16 “Hot Lava”
kolor: Black/Hot Lava-Flat Silver
styl: CI1521-001
cena: $200