Proponowany post

Nadchodzą Dwie Kolorystyki Palace Skateboards x adidas Originals Stan Smith

09 luty 2021
Nadchodzą Dwie Kolorystyki Palace Skateboards x adidas Originals Stan Smith

Kilka dni temu londyńska marka Palace Skateboards podzieliła się ze światem lookbookiem swojej najnowszej kolekcji SS21 - KLIK. Wśród szerokiej gamy apparelu oraz akcesoriów pojawiła się również zapowiedź kolaboracyjnego projektu z niemiecką marką adidas, z którą ekipa z UK współpracuje od lat.

Gwoździem programu są kultowe adidas Originals Stan Smith, buty ikona, którą kojarzy chyba każdy fan obuwia sportowego. W sezonie SS21 zobaczymy ich dwie stonowane, ale wpadające w oko kolorystyki, które zdecydowanie mogą się podobać. To, co wyróżnia je spośród masy standardowych Stan Smith'ów, to perforowane logo 'P' na boku nawiązujące do londyńskiej marki. Kolejnym wyróżniającym elementem, jest tłoczone logo Triferg na jednym z elementów na zamszowej pięcie. Materiałowo postawiono na sprawdzoną klasykę, czyli naturalną skórę, którą wykończono niemal całość. Wróćmy do kolorystyki. Pierwszy wariant to połączenie pudrowych odcieni różu, cytryny oraz błękitu z pomarańczowymi sznurówkami. Drugi utrzymany jest w chłodnych odcieniach bieli, szarości i różu z zieloną piętą. 

Kolekcja Palace Spring 2021 pojawi się w jego sklepie internetowym i lokalizacjach w USA 12 lutego odpowiednio o godzinie 11:00 czasu GMT / 11:00 czasu EST / 8:00 czasu PST. Marka otwiera również nową europejską witrynę o godzinie 12:00 czasu środkowoeuropejskiego 12 lutego, a kolekcja trafi do sklepów i online w Japonii oraz za pośrednictwem WeChat w Chinach 13 lutego. Niestety, jeżeli chodzi o buty, to nie mamy informacji, czy wtedy również je dostaniemy.