Proponowany post

Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki Air Jordan 1 Mid

13 lipiec 2020
Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki Air Jordan 1 Mid

Air Jordan 1 Mid, to jedna z trzech wersji kultowego modelu, która pozostaje w cieniu najbardziej hype'owego, wysokiego wariantu tej sylwetki. Niemniej jednak designerzy Jordan Brand ostatnimi czasy coraz częściej serwują nam ich coraz to nowsze wariacje cieszące się naprawdę sporą popularnością. Mamy wrażenie, że po części spowodowane jest to nieco niższą niż w przypadku High ceną, a przecież dla osób niesiedzących w temacie różnice wy wyglądzie są niemal niezauważalne - Jordan 1 to Jordan 1 i tyle. 

Na horyzoncie pojawiły się właśnie dwie nowe kolorystyki Air Jordan 1 Mid, które naszym zdaniem godne są Waszej uwagi. Buty interesujące są nie tylko pod względem barw, ale też materiałów, z których skonstruowana jest cholewka. Jeżeli szukacie jedynek, a dość macie już full-skórzanych JS'ów to, to jest coś dla Was. Upper skonstruowano przy użyciu mięsistego zamszu z dodatkiem nylonu oraz skórki. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie i może się podobać, nam się podoba, a Wam? Kolorystycznie do wyboru będziecie mieli dwa warianty barwny. Pierwszy z nich to połączenie kilku odcieni błękitu z beżem, natomiast drugi to zestawienie beżu z szarością. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, który z tych dwóch według Was prezentuje się lepiej. 

Jeżeli chodzi o datę premiery, to póki co, w tym temacie cisza. Niemniej jednak sprawdzajcie co dzieje się w Sklepie Koszykarza, Worldboxach czy WS2, gdzie powinny się pojawić.


Jordan