Proponowany post

Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki New Balance 550 W Oldschoolowym Stylu Retro

30 listopad 2020
Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki New Balance 550 W Oldschoolowym Stylu Retro

Po sukcesie kolaboracyjnego projektu Aime Leon Dore z New Balance, czego efektem były cztery świetne kolorystyki retro modelu o oznaczeniu 550 w stylu vintage amerykańska marka postanowiła pokazać światu solową kontynuację tego projektu - KLIK. Jak się okazało para bardzo podobnych, równie prostych New Balance 550, to tylko początek tego, co przygotowali dla nas designerzy NB. 

Na horyzoncie pojawiły się dwie kolejne, tym razem zdecydowanie bardziej stonowane kolorystyki New Balance 550 w ponadczasowym stylu vintage. Wszystkim fanom innych kultowych butów konkurencyjnej marki kojarzyć się one będą z takimi hasłami jak 'Bred' czy 'Shadow' i chyba słusznie, bo schemat użytych kolorów jest łudząco podobny, co nie oznacza, że zarezerwowany dla jednej z firm. Same buty skonstruowane zostały przy użyciu nubuku, siateczki i skóry lub skóry licowej i siateczki w zależności od wersji, na którą się zdecydujemy. Mamy jednak pewne podejrzenia, że nie będzie to wydanie Made in USA czy UK, a produkt Chiński, co niestety, nie każdemu z Was może przypaść do gustu. Tak, jak wspomnieliśmy, buty nadchodzą w dwóch kolejnych kolorystykach, czarnej z krwistoczerwonymi oraz śnieżnobiałymi dodatkami oraz czarnej z szarymi i o ile nas wzrok nie myli granatowymi dodatkami.

Szczegóły premiery New Balance 550

Data premiery nie jest nam jeszcze znana. Jeżeli chodzi o dostępność, szukajcie ich w Warsaw Sneaker Store czy Worldboxach, gdzie powinny się pojawić.


New Balance