Proponowany post

Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki Nike Air Max2 Light

17 grudzień 2018
Nadchodzą Dwie Nowe Kolorystyki Nike Air Max2 Light

Część z naszych czytelników kojarzyć może informację o kolejnym powrocie spod szyldu amerykańskiej marki Nike. W połowie lipca informowaliśmy Was, że sportowy gigant z Oregonu planuje wskrzesić kolejnego swojego klasyka z rodziny Air Max. Konkretnie chodzi nam o Air Max2 Light, które światło dzienne ujrzały w 1994 roku.

Na horyzoncie pojawiły się oficjalne zdjęcia dwóch prostych, ale według nas naprawdę ciekawych kolorystyk tego modelu, 'Grape' oraz 'Reverse Grape'. Sama nazwa kojarzyć może się nam z kultową wersją AJ V, ale tak naprawdę nie ma z nimi za wiele wspólnego. Zacznijmy jednak od materiałów, którymi wyłożona jest cholewka. Upper skonstruowany jest przy użyciu zamszu i materiału tekstylnego z drobnym dodatkiem siateczki pokrywającej toebox. Szczerze musimy powiedzieć, że bardzo podoba się nam układ kolorystyczny zarówno w jednej, jak i drugiej parze. Pierwszy z nich zdominowany został przez intensywny, nasycony odcień zieleni z miętowym Swooshem na boku. Elementami wspólnymi są między innymi okrągłe metki na szczycie języka, lacelocki czy czarny midsole z wnętrzem systemu Air Max pod piętą w kolorze z bocznego brandingu. Podsumowując, całość według nas prezentuje się naprawdę dobrze i uważamy, że buty zasługują na chwilę Waszej uwagi.

Jeżeli chodzi o konkretną datę sprzedaży, to wiemy jedynie, że buty na półkach pojawić mają się na początku 2019 roku. Szukajcie ich tutaj.
Nike