Proponowany post

Nadchodzą Futurystyczne Nike Air Max Zephyr W Kolorystyce Kultowych Air Tuned Max Z 1999 Roku

18 listopad 2020
Nadchodzą Futurystyczne Nike Air Max Zephyr W Kolorystyce Kultowych Air Tuned Max Z 1999 Roku

Air Max Zephyr, to jeden z najmłodszych modeli kultowej serii butów z widocznym systemem Air Max w podeszwie, które w 1987 roku zapoczątkowały zaprojektowane przez Tinkera Hatfielda - Air Max 1

Buty Nike Air Max Zephyr innowacyjny i niesamowicie wygodny model od amerykańskiego producenta. Ich design utrzymany jest w futurystycznym, mogącym się podobać, nowoczesnym stylu, a to, co je wyróżnia, to nie tylko świetna amortyzacja pod stopą obsługiwana przez pełnowymiarową jednostkę, lecz także i widoczne poduszki powietrzne Air na samej cholewce! Smukły fason inspirowany biegowymi sylwetkami Nike wyróżnia się wytrzymałymi, bezszwowymi powłokami i przewiewną, przyjemną w dotyku siateczką, która nadaje mu nowoczesnego wyglądu wpisującego się w panujące trendy, a buty zdecydowanie mogą się podobać. Z kolei miękki, wyściełany kołnierz zapewnia swobodę i komfort przy każdym kroku, a jak wiadomo, wygoda korzystania z butów sportowych jest jednym z ważniejszych aspektów, którymi kierujemy się przy ich wyborze. Stylistyka nawiązująca do jednego z bardzo dobrze sprzedających się Air Max 720 wróży im świetlaną przyszłość i masę fanów. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, czy buty trafiają w Wasz gust. Dodatkowym atutem wydanie, które widzicie na ekranach swoich urządzeń, jest kolorystyka, która nawiązuje do najbardziej kultowej odsłony Nike Air Tuned Max z 1999 roku, którymi przy tworzeniu swojej sygnowanej wersji Air Max 97 inspirował się sam Skepta, o czym świadczy logo 'Tn' na języku. 

buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak Chmielna 20 czy Worldbox powinny pojawić się już niebawem. Jeżeli będzie to bardziej limitowane wydanie, zaglądajcie na SNKRS App. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.Nike Air Tuned Max z 1999 roku:

Nike Air Max Zephyr
Kolor: Dark Charcoal/Celery-Saturn Red
Kod: CV8834-001
Cena: $180

Nike