Proponowany post

Nadchodzą Jakościowe Nike Air Max 90 “Laser” Z Wypalaną Laserowo Cholewką

11 luty 2021
Nadchodzą Jakościowe Nike Air Max 90 “Laser” Z Wypalaną Laserowo Cholewką

Nike w tworzeniu swoich produktów wykorzystuje masę technik czy opracowanych przez siebie innowacyjnych technologii. Na przestrzeni lat doskonali swoje produkty wyciągając z nich maksimum możliwości, z których korzystają miliony zadowolonych ludzi każdego dnia. Trzeba też pamiętać, że za każdym z projektów stoi jego pomysłodawca, który mu się oddaje. 

Za projekty Nike z wykorzystaniem lasera odpowiedzialny jest Mark Smith, który jako jedyny odważny postanowił wypalać za pomocą wiązki światła, podąża za instrukcjami programu komputerowego, niesamowicie skomplikowane wzory na cholewkach sneakersów, będąc kuratorem tej techniki. W 2003 roku wraz z kilkoma personami wypuścił on pierwsze w historii limitowane sneakersy z laserowo zdobioną cholewką. Wśród nich znajdowały się takie sylwetki jak Air Force 1 projektowane przez Marka oraz Maze, Dunki od Chrisa Lundy i Michaela Desmond oraz Cortezy sygnowane imieniem i nazwiskiem Toma Ludecka oraz ponownie Marka Smitha. Premierę ten poprzedzał inny projekt, a mianowicie laserowo zdobione Air Jordan 3 Retro (Michael Jordan 40th Birthday PE), które Mark podarował samemu Jordanowi na 40 urodziny. Dziś w ramach zupełnie innej sylwetki designerzy Nike raz jeszcze sięgają po tę precyzyjną technologię. Efektem są nowe, naprawdę spektakularne Nike Air Max 90 “Laser”, które w porównaniu do wyżej wspomnianej paczki sprzed 18 lat trafią do szerszej publiczności. Buty wykonane są z jednego kawałka naturalnej, mięsistej skóry o pięknym, subtelnym odcieniu beżu z kontrastującymi, jasnymi sznurówkami oraz podeszwą z systemem Air Max pod piętą w tym samym kolorze. Elementem, który definiuje to wydanie jest oczywiście precyzyjnie wypalony wiązką lasera nieregularny wzór podkreślający poszczególne, charakterystyczne dla AM90 konstrukcyjne panele. Uwidocznione są toeboxy, mudguardy, czy oczywiście, wstawki z tworzywa sztucznego i dynamiczne logo Swoosh. Jedynie przyszyty element nazywany 'Love Heart' na tyle zaburza gładką formę butów. Całość prezentuje się spektakularnie i obstawiamy, że Nike Air Max 90 “Laser” będą cieszyć się naprawdę sporą popularnością.

Szczegóły premiery Nike Air Max 90 “Laser”

Buty w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store, gdzie znajdziecie jedyne w swoim rodzaju, limitowane sneakersy zadebiutują w ciągu nadchodzących tygodni. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.

Nike Air Max 90 “Laser”
Kod: DC7948-100
Data premiery: 2021
Cena: $150