Proponowany post

Nadchodzą Kolejne Concepts x Nike Kyrie 5

20 sierpień 2019
Nadchodzą Kolejne Concepts x Nike Kyrie 5

Pod koniec zeszłego roku swoją premierę miały Nike Kyrie 5 'Inkhet', które powstały w kolaboracji z Concepts. Okazuje się, że już wkrótce zobaczymy kolejny wariant kolorystyczny Kyrie piątek, w który powstanie również zaangażowany będzie butik. Mamy dla Was pierwsze ujęcia, dzięki którym wiemy, jak będą wyglądały te buty. 

Buty mają meshową cholewkę w jasnym i ciemnym odcieniu koloru niebieskiego, który zestawiono z brązową osłoną sznurowadeł. Na języku znajdziemy napis "CNCPTS", który wygląda jak konstelacja gwiazd. Podobny motyw jest też na Swooshu. Buty stoją na niebieskiej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy transparentny outsole. Na butach z pewnością jest więcej smaczków, ale w stu procentach przekonamy się o tym dopiero, gdy pojawią się kolejne zdjęcia.  

W tej chwili nie wiadomo, kiedy dokładnie Concepts x Nike Kyrie 5 pojawią się w sprzedaży. Jak tylko pojawią się jakieś informacje na ten temat i kolejne foty, od razu damy Wam znać. Jak myślicie, czy kolejne buty Kyrie w kolaboracji z butikiem Concepts odniosą podobny sukces, jak poprzednie?