Proponowany post

Nadchodzą Kolejne Damskie Air Jordan 1

14 maj 2019
Nadchodzą Kolejne Damskie Air Jordan 1

W tym roku widzieliśmy już sporo damskich wersji Air Jordan 1, ale to jeszcze nie koniec. Mamy dla Was kilka pierwszych zdjęć kolejnych, bardzo przyjemnych wariantów kolorystycznych, które projektanci amerykańskiego producenta położyli na klasycznym modelu. Tak na dobrą sprawę, to nie wiemy, czy mamy tutaj do czynienia z dwiema kolorystykami, czy może patrzymy na parę, w której oba butu są w dwóch różnych kolorach. Szczerze mówiąc, to obie możliwości nam się podobają. 

Cholewki butów wykonane są  ze skóry, którą w tylnej części i na kołnierzu wzbogacono o perforacje. Projektanci użyli tutaj przyjemnej zieleni i pudrowego różu, które zestawili z bielą oraz czarnym Swooshem i górną częścią kołnierza. Cholewkę uzupełnia biały nylonowy język, na którym nie mogło zabraknąć metki z napisem "Nike Air". Buty stoją na klasycznym, białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Na fotkach widzimy, że oba buty mają czarne sznurowadła. Przyzwyczailiśmy się już, że do jedynek bardzo często dodawane są dodatkowe sznurki, więc tak samo jest i tym razem. 

Poza zdjęciami, które możecie zobaczyć poniżej, nie wiadomo nic na temat ewentualnej premiery. Będziemy informowali Was, jak tylko sami się czegoś dowiemy. Dajcie nam znać, co sądzicie o tych Air Jordan 1 High OG. Tagi: jumpman23,