Proponowany post

Nadchodzą Kolejne New Balance R_C 1300, Tym Razem W Kolorystyce 'Green'

23 czerwiec 2020
Nadchodzą Kolejne New Balance R_C 1300, Tym Razem W Kolorystyce 'Green'

Nie, wiemy czy kojarzycie, ale z końcem kwietnia prezentowaliśmy Wam zupełnie nowe New Balance R_1300, które powstały w porozumieniu amerykańskiej marki z 'eNką' w logo oraz japońskiego studia projektowego Tokio Design Studio. Tak dla przypomnienia powiemy tylko, że to nie pierwszy raz, kiedy drogi tych dwóch przedsiębiorstw się krzyżują i nic nie wskazuje na to, że współpraca ta miałaby zostać przerwana, najlepszym tego dowodem jest kolejna kolorystyka wyżej wspomnianych New Balance R_1300, której pierwsze zdjęcia właśnie obiegły sneakersowy świat.

Samo model, to jak sama nazwa wskazuje przerobiony klasyk, który w oryginalnej kolorystyce 'JP' na rynku przez ułamek sekundy pojawia się do pięć lat, ale o tym, oraz kilku innych ciekawych faktach związanych z 1300 dowiecie się tutaj. W nowej ich interpretacji z dopiskiem 'R' zaczerpniętym rodem z motoryzacji skorzystano ze standardowej dla 1300-tek cholewki wykonanej z materiałów o najwyższej jakości i połączono ją z nowoczesną, masywną, podzieloną na dwie części podeszwą wewnętrzną z systemem amortyzacji ABZORB i ENCAP REVEAL oraz spodem o agresywnym bieżniku dostarczonym przez markę Vibram. Kolorystycznie postawiono na tealową bazę z dodatkiem stonowanej szarości oraz bieli i czerni, coś na styl wyżej wspomnianych JP'ków.

Niestety, na ten moment data premiery tego wydania nie jest nam znana, co więcej, podejrzewamy, że możemy ich w ogóle nie zobaczyć na europejskim rynku...


New Balance