Proponowany post

Nadchodzą Kolejne Nike Air Max 95 'Tokyo'. Tym Razem Z Łańcuszkiem

17 lipiec 2020
Nadchodzą Kolejne Nike Air Max 95 'Tokyo'. Tym Razem Z Łańcuszkiem

Niestety, wszyscy wiemy, co się stało z mającymi odbyć się w tym roku Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Z powodu nieciekawej sytuacji na świecie związanej z pandemią impreza ta przesunięta została na przyszły rok. Nic jednak sportowym markom nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzać do sprzedaży wyprodukowane na tę okazją buty, które ze względu na płynność finansową nie mogą zalegać na magazynach przez kolejne miesiące. 

Do takich wydań zaliczyć możemy tytułowe Nike Air Max 95 'Tokyo', które w tym przypadku zaprojektowane zostały z myślą o damskiej części fanów obuwia sportowego. Buty charakteryzuje biała, nakrapiana kolorową farbą podeszwa z półprzeźroczystym, mlecznym spodem oraz śnieżna cholewka. Wprawne oko zauważy jednak, że matowo-połyskującą powierzchnię cholewki zdobią subtelne napisy 'Just do it Tokyo' pokrywające sporą jej część. Kolorowymi akcentami wyróżniającym się na tle białej bazy są holograficzne metki na językach oraz grafika zatopiona w spodzie podeszwy. Punktem kulminacyjnym jest jednak okalający cały kołnierz łańcuszek z przywieszkami tworzącymi napis 'TOKYO', który robi tutaj największą robotę i to dzięki niemu wydanie wśród kobiet to cieszyć się będzie naprawdę sporą popularnością.

Niestety, na ten moment data premiery tego wydania nie jest nam znana. Nie mamy też pewności, czy trafi ono do sprzedaży gdzieś poza stolicą Japonii. Oby tak!


Nike