Proponowany post

Nadchodzą Kolejne Satynowe Air Jordan 1

30 wrzesień 2019
Nadchodzą Kolejne Satynowe Air Jordan 1

Wykorzystanie satyny na modelu Air Jordan 1 okazało się strzałem w dziesiątkę. Dotychczasowe wydania cieszyły się ogromną popularnością. Dlatego też już wkrótce w sprzedaży zobaczymy kolejny wariant kolorystyczny. Buty możecie zobaczyć na kilku pierwszych zdjęciach, które pojawiły się w cieci. Trzeba przyznać, że jest...nieźle, chyba głównie z uwagi na to, że mają one 'Bredowy' charakter. 

Cholewka jest w czarnym kolorze i zbudowana jest z połączenia czarnej skóry i satyny. Uzupełnieniem jest nylonowy język. Całość prezentuje się przyjemnie i została okraszona czerwonym "Wings Logo", brandingiem "Nike Air" na języku i czerwonymi sznurowadłami. Upper osadzony jest na klasycznym białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Liczymy na to, że do butów przewidziane zostały dodatkowe sznurowadła. Jeśli chodzi o opis tych butów, to w zasadzie tyle. Jest to bardzo prosta, stonowana wersja jedynek, która może się podobać. Dajcie nam znać, czy Waszym zdaniem omawiane AJ1 mają w sobie to "coś", czy może są słabe i nie dorównują poprzednim 'Satynom'?

Data premiery Air Jordan 1 High OG 'Black Satin' to na razie tajemnica. Możecie jednak być pewni, że jak tylko pojawią się jakieś konkrety o dropie tych butów, od razu damy Wam znać na naszej stronie. Stay tuned!