Proponowany post

Nadchodzą Kolejne W Historii Jeansowe Nike SB Dunk Low 'Denim'

19 maj 2020
Nadchodzą Kolejne W Historii Jeansowe Nike SB Dunk Low 'Denim'

Nike Dunk to aktualnie jeden z najgorętszych produktów spod szyldu amerykańskiej marki Nike, który w dniu premiery znika z asortymentu każdego jednego sklepu, który ma je w swojej ofercie. Rosnący hype tylko utwierdza markę, że trzeba iść za ciosem, a designerzy odpowiadający za kolejne ich wersje materiałowe, kolorystyczne czy kolaboracje mają pełne ręce roboty. 

Jednym z ciekawszych, a na pewno nietuzinkowych wersji tej sylwetki są kolejne denimowe Dunki, których pierwsze zdjęcie właśnie wylądowało w sieci. Ekipa Nike SB wraca do korzeni i jak już zdążyliście się dowiedzieć z tytułu tego newsa, po raz kolejny sięga po denim, z którego konstruuje niską cholewkę Nike SB Dunk Low 'Denim'. Upper w dużej mierze skonstruowano z ciemnogranatowego jeansu, ale połączonego z jasnym, włochatym zamszem, który zdominował cały przód oraz kawałek tyłu. To, co jednak najbardziej wyróżnia to wydanie, to nie materiał, a bardzo ciekawe, nietypowe zdobienie oraz brak standardowego Swoosh'a na boku. Zastąpiono go wielokrotnie powtarzaną, haftowaną linią o zarysie logo marki na panelu bocznym. Takich kontrastujących, jasnych przeszyć jest zdecydowanie więcej i znajdziecie je na froncie, oraz tyle. Całość zwieńczono jasną podeszwą z beżowym spodem. Z racji tego, że będzie to wydanie spod szyldu Nike SB, buty mają napompowany język.

Na ten moment data premiery nie jest nam znana. Przy okazji 'Poznaj Najrzadsze, Najbardziej Pożądane, Najciekawsze I Najdroższe Nike Dunk W Historii'.


Nike SB