Proponowany post

Nadchodzą Niecodzienne Air Jordan 1 Mid SE 'Nike Swoosh On Tour 2020' Z Przeprojektowanym Logo

15 maj 2020
Nadchodzą Niecodzienne Air Jordan 1 Mid SE 'Nike Swoosh On Tour 2020' Z Przeprojektowanym Logo

Air Jordan 1, to kolejny model butów ze stajni Nike, którego nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Model ten na rynku zadebiutował w 1985 roku i jest z nami do dziś. Aktualnie na rynku niemal co tydzień pojawiają się ich nowe wersje kolorystyczne, a z racji, że model ten dostępny jest w trzech wersjach, Low, Mid oraz High wychodzi tego naprawdę sporo. 

Dziś na horyzoncie pojawiło się naprawdę ciekawe wydanie Air Jordan 1 Mid SE zatytułowane: 'Nike Swoosh On Tour 2020'. Niestety, na ten moment informacje na jego temat są szczątkowe, a nawet zerowe. Obstawiamy jednak, że jest to część jakiejś większej, objazdowej paczki w stylu 'City Pack', której część dalsza już niebawem ujrzy światło dzienne. Same buty charakteryzuje śnieżnobiała cholewka wykonana z gładkiej i perforowanej skóry licowej i dodatkiem nylonowej siateczki spleciona okrągłymi sznurówkami z kontrastującym, krwistoczerwonym logo 'Wings' przy kołnierzu. Najbardziej wyróżniającym to wydanie detalem niewątpliwie jest 'połamany' Swoosh o kształcie pioruna na panelu bocznym oraz haftowany 'Baby Swoosh', który po raz pierwszy na Jordanach pojawił się przy okazji premiery kolaboracyjnych jedynek projektowanych przez Nigela Sylvestra. Gdyby tego  było mało, to na tyle znajdziecie srebrną tabliczkę znamionową z wypisanymi miastami.

Niestety na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących premiery, ale nie martwcie się, wrócimy jeszcze do tematu tytułowych Air Jordan 1 Mid SE 'Nike Swoosh On Tour 2020'.


Jordan

Tagi: air jordan 1