Nadchodzą Nike Air Force 1 High W Kolorystyce Inspirowanej Hajpowymi Mars Yard'ami

10 luty 2021
Nadchodzą Nike Air Force 1 High W Kolorystyce Inspirowanej Hajpowymi Mars Yard'ami

Zaprojektowane przez Toma Sachsa Nike Mars Yard to spełnienie sneakersowych marzeń wielu amatorów obuwia sportowego, w tym nasze. Uważamy, że właśnie ten kicks, jest najlepszym modelem butów jaki kiedykolwiek powstał i nie boimy się mówić o tym głośno. 

Dziś może nie do końca o tej świetnej, bezbłędnie zaprojektowanej sylwetce, a o z pozoru zupełnie z nimi niezwiązanych Nike Air Force 1 i to w wersji High. Dlaczego o nich? A no dlatego, że designerzy Nike postanowili zaczerpnąć z kojarzącej się z Mars Yardami kolorystyki i przenieść ją na tego pancernego, wywodzącego się z koszykarskich parkietów klasyka. Co więcej, wszystko to dostaniemy w wersji WMNS, stworzonej z myślą o kobietach. Sam but skonstruowany jest przy użyciu mięsistej, jakościowej skóry w kilku rodzajach jej wykończenia, od delikatnie marszczonej po zupełnie gładką. Oczywiście, w celu poprawienie komfortu, język wyściełano miękką tkaniną, a regulowany pasek na szczycie to kawałek nylonowego materiału. Kolorystycznie góra zdominowana jest przez trzy odcienie beżu o różnym nasyceniu przełamana kontrastującą, głęboką czerwienią wpadającą w bordo na takich elementach jak Swoosh, lacelock, szlufka na tyle, czy metka na języku. Całość postawiono na masywnej, jasnej podeszwie wewnętrznej skrywającej system amortyzacji Air zamykającej projekt.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 High “Noble Red” 

Buty w takich punktach z oryginalnymi sneakersami Nike, jak Warsaw Sneaker Store dostaniemy już wkrótce. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 100$.

Nike Air Force 1 High
Color: White Onyx/Noble Red-Pale Ivory-White
Style Code: 334031-200
Release Date: 2021
Price: $100