Proponowany post

Nadchodzą nowe Air Jordan 4 GS “DIY” z zestawem markerów, które samodzielnie ozdobisz

01 marzec 2021
Nadchodzą nowe Air Jordan 4 GS “DIY” z zestawem markerów, które samodzielnie ozdobisz

Air jordan 4, to ten model butów spod szyldu amerykańskiej marki, którego nie musimy Wam specjalnie przedstawiać. Słysząc 'czwórki' większość z Was prawdopodobnie bez żadnego problemu jest w stanie wymienić takie kolorystyki, jak 'Bred', 'Fire Red', czy 'Cool Grey'. Oczywiście, świetnych czwórek, które na rynku zadebiutowały w 1989 roku, jest masa, a sporą część z nich znajdziecie tutaj

Już niebawem w sprzedaży dostaniemy nową, specjalną wersję czwórek, która może Was zainteresować. Niestety, wszystkich z większym numerem buta musimy zmartwić, bowiem chodzi tutaj o wersję GS - Grade School zaprojektowaną z myślą o młodzieży. Wracając do samych butów, to na temat ich wyglądu nie jesteśmy w stanie za dużo powiedzieć. Wiemy jednak, że ubrane mają być w trzy podstawowe kolory, biel z dodatkiem czerni oraz 'volt'. Podejrzewamy, że całość zdominuje biała skóra z czarnymi obwolutami podkreślającymi poszczególne panele, tak aby w łatwy sposób kolorować je dołączonymi do zestawu markerami w kilku kolorach. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się bliżej premiery, która zapowiedziana jest na 19 sierpnia.

Szczegóły premiery Air Jordan 4 GS “DIY”

Buty w takich punktach sprzedaży z oryginalnym asortymentem od Jordan Brand, jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza dostaniecie 19 sierpnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 140$.

Air Jordan 4 GS “DIY”
Kolor: White/Black-Volt
Kod: DC4101-100
Data premiery: 19 sierpnia, 2021
Cena: $140