Proponowany post

Nadchodzą Nowe Buty Kobe Bryanta

16 kwiecień 2020
Nadchodzą Nowe Buty Kobe Bryanta

Nike Basketball podzieliło się serią oficjalnych zdjęć kilku kolorystyk modelu Mamba Fury. Jest to najnowszy model powiązany z tragicznie zmarłym Kobe Bryantem. Buty są kontynuacją takedown'owej serii, w której skład wchodzą Mamba Rage, Mamba Instinct, czy Mamba Focus. Z tymi ostatnimi Fury mają pewien element wspólny. 

Chodzi o podeszwę i to zarówno środkową, jak i zewnętrzną. Buty mają bardzo gruby outsole, który zdaje egzamin na boiskach outdoorowych. Jest wyposażony w bieżnik przypominający skórę węża. Za amortyzację odpowiada poduszka Zoom Air umieszczona pod śródstopiem.  Nike Mamba Fury mają cholewkę o bardzo zbliżonym kształcie co Mamba Focus. Jest ona zbudowana z syntetycznych materiałów  wzmocnionych Fuse'm. System sznurowania wzbogacono o włókna Dynamic Flywire, których zadaniem jest odpowiednie dopasowanie butów do stopy. Na butach oczywiście nie mogło zabraknąć logo "Black Mamba", które umieszczono na języku i na pięcie. 

W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy Nike Mamba Fury trafią do sprzedaży, ale na sklepowych półkach powinny pojawić się wkrótce. Będziemy uważnie obserwowali stronę producenta. Możliwe, że buty znajdą się też w ofercie Sklepu Koszykarza i KICKS Store
nike