Proponowany post

Nadchodzą Nowe New Balance 992 Z Metką Kultowego Producenta Denimu, Marką Levi’s

26 listopad 2020
Nadchodzą Nowe New Balance 992 Z Metką Kultowego Producenta Denimu, Marką Levi’s

Jeśli nie masz jeszcze dość wzajemnej współpracy Levi’s i New Balance w 2020 roku, to nadchodzą dobre wieści. Levi Strauss & Co. – wielkie amerykańskie przedsiębiorstwo odzieżowe znane głównie z produkcji denimowych spodni oraz innych produktów odzieżowych ożywi piąte buty od New Balance w tym roku, prezentując tym samym zupełnie nowe podejście do odcieni szarości kultowych New Balance 992.

Idealna równowaga dżinsu i innych wspaniałych materiałów łączy się z miłością New Balance do wszystkiego, co szare. Cholewkę ze słynnego materiału pokrytego różnymi odcieniami - jak się domyślacie - szarego zamszu połączono z tym, co najlepsze od Levi's - subtelnym denimem. Szarym zamszem wyłożono język, mudguard i piętę, ciemnymi szarościami posłużono się na przyszwie i kostce, a najjaśniejsze odcienie uderzają w tylny kołnierz, boczne panele i oczka. Pozostałe elementy wyściełano pasującym do całości, delikatnym w swojej formie denimem. Pod stopami znajdziesz wieloaspektową, kremową podeszwę środkową dbającą o maksymalny komfort użytkowania zespolonej z pełnej szarym, gumowym spodem. Para jest kompletna tylko z charakterystyczną czerwoną metką Levi's przytwierdzoną do wyciętej z kawałka odblaskowego materiału 3M eNki na boku oraz krwistymi wkładkami. 

Pamiętajcie, że współpraca Levi's z New Balance rozpoczęła się w kwietniu po tym, jak wypuścili specjalną edycję sylwetki 1300 „Levi's for Your Feet”, po której w tym miesiącu pojawiły się trzy kolorystyki naszym zdaniem, nie koniecznie udanych Levi's x New Balance 327 - te naprawdę świetne 992 ma być piątym butem w ramach partnerstwa w tym roku.

Szczegóły premiery

Na razie żadna marka nie potwierdziła szczegółów dotyczących premiery Levi's x New Balance 992 , ale mamy nadzieje, że już wkrótce ich debiutu możemy spodziewać się w CL20.


New Balance
Levi's