Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Air Force 1 W Szalonej Wersji NDSTRKT

25 listopad 2020
Nadchodzą Nowe Nike Air Force 1 W Szalonej Wersji NDSTRKT

Kilka dni temu na naszych łamach pojawił się taki news: NDSTRKT Air Max 95 'Neon', To Najnowsza Propozycja Nike Na Miejską Zimę, który prezentował nową, szaloną wersję kultowej retro sylwetki AM95. Jak się okazuje, to cały skrót 'NDSTRKT', to tylko początek nowej serii niecodziennych, szokujących swoim wyglądem produktów Nike. Do tego zacnego grona dołącza właśnie kultowy Air Force 1, który swoim wyglądem już tylko trochę przypomina koszykarskiego klasyka z 1982 roku.

Bazą butów do niemal w 100% wszystkim doskonale znany Nike Air Force 1 Low 'All White', będący najbardziej rozpoznawalnym klasykiem marki. Zwróćcie jednak uwagę, że cholewkę buty wykonano nie tylko z gładkiej, naturalnej skóry chroniącej nasze stopy przed warunkami atmosferycznymi czy uszkodzeniami, ale też włochatego zamszu w przedniej części. Oczywiście, to wszystko nic przy tym, co dzieje się na samym wierzchu. Szalony sztab projektantów Nike postanowił do powierzchni klasycznej, prostej, ponadczasowej cholewki przyczepić czarne, gumowe elementy o nieregularnym kształcie, przez co buty swoim wyglądem przypominają pancerny wóz bojowy high fashion. Co do zastosowania, to nic innego jak funkcja ochronna przed błotem, uszkodzeniami mechanicznymi, czy innymi nieudogodnieniami, które mogą spotkać nas w mieście, nie przychodzi nam do głowy. Nike NDSTRKT Air Force 1 nie możemy też zarzucić, że nie wyglądają imponująco i wszystkim fanom projektów ACRONYM czy TechWearu mogłyby pasować do outfitu miejskiego ninja. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, co myślicie o takiej ingerencji w ponadczasową sylwetkę AF-1?

Szczegóły premiery

Buty na terenie Azji zadebiutują już 1 grudnia. Niestety, nie wiemy, czy pokryje się to z ich premierą w takich Europejskich sklepach jak Chmielna20.pl.

Nike NDSTRKT Air Force 1
Kolor: White/White-Black
Kod: CZ3596-100
Data: Grudzień 2020
Cena: TBA


Nike