Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Air Force 1 'Zrób To Sam'

27 sierpień 2020
Nadchodzą Nowe Nike Air Force 1 'Zrób To Sam'

Nike Air Force 1, to jeden z tych modeli amerykańskiej marki, który jest w jej asortymencie niemal bez przerwy. Od kiedy zadebiutował on na rynku w 1982 roku, doczekał się setek, a nawet tysięcy kolorystyk czy specjalnych wersji, których my nie jesteśmy w stanie zliczyć.  Oczywiście, but jest na tyle kultowy, że nic się nie powinno zmienić w sposobie jego dystrybucji, w czym tylko utwierdzają nas jego ciągłe premiery. To, co bardzo podoba nam się w podejściu do AF-1, to to, że mimo tak wielu wersji tego buta designerzy z Oregonu dalej potrafią nas w tej kwestii zaskoczyć. 

Projektanci Nike raz jeszcze wzięli na tapetę temat 'DIY' - 'Zrób to sam' i w myśl tego hasła stworzyli specjalną wersję tej ponadczasowej sylwetki. Tym, co wyróżnia to wydanie, jest nie tylko rodzaj materiału, z którego skonstruowana jest cholewka, ale i pakiet akcesoriów, które do nich dostaniemy. Upper butów wykonano przy użyciu czarnego rzepa, do którego powierzchni możemy dowolnie przyczepiać załączone w zestawie patche swoim kształtem nawiązujące do poszczególnych paneli butów. Większości z Was na pewno spodoba się opcja upodobnienia ich do Travisowych Jordanów, co zresztą pokazano na jednym ze szpiegowskich zdjęć. 

Na ten moment szczegóły dotyczące premiery nie są nam znane. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Was o tym poinformujemy. Mamy nadzieję, że buty zobaczymy też w WS2


Nike