Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Air Max 1 Anniversary 'Hunter Green' W OG'sowym Stylu

16 lipiec 2020
Nadchodzą Nowe Nike Air Max 1 Anniversary 'Hunter Green' W OG'sowym Stylu

To nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy mówimy, że Nike Air Max 1 to jeden z najbardziej kultowych modeli ze stajni amerykańskiej marki. To właśnie od tej sylwetki rozpoczęła się rewolucja widocznego systemu Air Max, która de facto trwa do dziś. Na przestrzeni tych wielu lat, od kiedy AM1 jest na rynku powstały ich setki wersji, czy kolorystyk, a i tak największym szacunkiem darzy się te pierwsze wydania, które charakteryzowały się nienagannym, bardzo drapieżnym kształtem. Po latach produkcji jedynek marka Nike gdzieś się po drodze pogubiła, a my zmuszeni byliśmy patrzeć na 'bananowe buty'. Ostatnio się to zmieniło i wraz z pojawieniem się wydań 'Anniversary', a prawdziwy duch Air Maxów powrócił wraz ze zmianą kształtu, który ucieszył wielu kolekcjonerów w tym i nas. Po pojawieniu się kilku bardzo prostych, utrzymanych w OG'sowym klimacie kolorystyk tej sylwetki temat na moment ucichł, po to, aby właśnie powrócić.

Już za jakiś czas w wybranych sklepach, w tym i stołecznym WS2 zobaczycie tytułowe Nike Air Max 1 Anniversary 'Hunter Green', które naszym zdaniem powinny znaleźć się w kolekcji każdego fana jedynek. Buty, tak jak i poprzednie wydania nawiązujące do OG'sów z 1987 roku wykonane są z połączenie syntetycznego zamszu oraz meshowej siateczki i nylonu, czyli w zestawieniu, w jakim jedynki czyją się najlepiej. Dodatkowo zblokowanie kolorów jest analogiczne do najlepszych wydań sprzed lat, a klasyczną biel i szarość przełamano zielenią o odcieniu 'Hunter Green'. To, co cieszy nas najbardziej, to zachowanie naprawdę dobrego kształtu oraz język, który obszyty jest kawałkiem wąskiej tasiemki. Nie wiemy jak dla Was, ale dla nas to wydanie obowiązkowo musi znaleźć się w naszej prywatnej kolekcji. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, czy też chcielibyście być w ich posiadaniu.

Niestety, konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast mówi się, że premiera butów zaplanowana jest za kilka tygodni.Nike Air Max 1 Anniversary “Hunter Green”
Styl: DC1454-100
Cena: $140
Data: TBC


Nike