Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Air Max 1 'CZ8138-100'

18 wrzesień 2020
Nadchodzą Nowe Nike Air Max 1 'CZ8138-100'

Nike Air Max 1, to klasyka sama w sobie. To właśnie od jedynek rozpoczęła się trwająca do dziś era kultowego systemu 'Air Max', której nic już nigdy nie zatrzyma. Od momentu debiutu pierwszych jedynek w 1987 roku minęło już naprawdę sporo czasu i od tego momentu do sprzedaży trafiły setki naprawdę świetnych AM1, na punkcie, których oszalał niejeden sneakerhead i nie tylko. Dziś nieco bliżej przyjrzymy się nowej, nadchodzącej wersji tej sylwetki, która może się Wam spodobać.

Niestety na ten moment nie mamy żadnych informacji czy legitymujące się kodem 'CZ8138-100' Nike Air Max 1 są czymś inspirowane, czy może jest to część jakiegoś większego packu, który niebawem zobaczymy w sprzedaży, a tak to trochę wygląda. Buty charakteryzują się zamszowo-syntetyczną cholewką z kilkoma elementami z nylonowej siateczki. Kolorystycznie jest naprawdę ciekawie, a upper wykończono połączeniem klasycznej bieli i ciemnej szarości z dodatkiem mieniącej się stali oraz brązy. Poszczególne elementy wykończono też kontrastującą czerwienią, a Swoosh i wnętrze pokryto błękitem. Ostatnim elementem, który wyróżnia to wydanie, jest podwójne logo Nike na tyle.

Buty do sprzedaży powinny trafić już w ciągu kilku kolejnych tygodni. Jest też spora szansa, że zobaczymy je w WS2 lub Worldboxach.


Nike