Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Air Presto 'Origins' Pokryte Grafikami Inspirowanymi Ich Dziedzictwem

04 grudzień 2020
Nadchodzą Nowe Nike Air Presto 'Origins' Pokryte Grafikami Inspirowanymi Ich Dziedzictwem

Chyba każdy Wan sportowego obuwia, a w szczególności retro-biegówek kojarzy kultowe Nie Air Presto nazywane koszulką dla naszych stóp. Historia powstania Nike Air Presto zaczęła się już w 1996 roku, chociaż sam but zadebiutował dopiero cztery lata później, w 2000 roku. Wtedy też na sklepowych półkach pojawiło się aż 13 kolorystyk Nike Air Presto, z czego tylko jedna nie miała swojej nazwy. Pozostałe dwanaście to: Brutal Honey, Trouble at Home, Unholy Cumulus, Shady Milkman, Rabid Panda, Orange Monk, Jack Mackerel, Migraine Fly, Presto Bill, Catfight Shiner, Rogue Kielbasas, Abdominal Snowman.


Wspominamy Wam o tym, ponieważ już za chwilę na półkach zobaczycie nowe, rzucające się w oczy Nike Air Presto 'Origins', których dopasowując się do stopy niczym koszulka do ciała cholewka pokryta jest grafikami inspirowanymi ich dziedzictwem oraz wszystkimi oryginalnymi kolorystykami tej ponadczasowej sylwetki. Dwie dekady po debiucie w Sydney buty Nike Air Presto wróciły na scenę z tymi samymi magicznymi cechami, które pierwotnie sprawiły, że były tak wyjątkowe. „T-shirt dla twoich stóp” na nowo zdefiniował obuwie dzięki rezygnacji z tradycyjnych rozmiarów na rzecz bardziej uproszczonej skali od SX-XL. Podczas premiery Air Presto w 2000 roku, każda wydawana kolorystyka trzymała swój własny zwariowany pseudonim, a Nike Air Presto 'Origins', to wydanie, które oddaje im hołd. Pokrywając but charakterystycznymi, tematycznymi nadrukami na całej powierzchni neoprenowej cholewki projektanci Nike dają nam iście kolekcjonerski produkt, który znajdzie się w kolekcji każdego fana tej na nowo definiującej pojęcia buta sportowego sylwetki. 


Szczegóły premiery Nike Air Presto 'Origins' 

Sprzedaż rusza już 17 grudnia, a Nike Air Presto 'Origins' szukajcie u takich specjalistów od oryginalnych sneakersów jak chmielna20.pl. W dniu premiery przygotujcie się na wydatek rzędu 130$.

Nike Air Presto “Origins”
Kod: CJ1229-900
Data premiery: 17, 2020
Price: $130


Nike