Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Dunk Low GS 'CW1590-101' Z Dwoma Różnymi Swoosh'ami

12 styczeń 2021
Nadchodzą Nowe Nike Dunk Low GS 'CW1590-101' Z Dwoma Różnymi Swoosh'ami

Nike Dunk, mimo swoich nieustających premier to towar wciąż deficytowy. Mamy jednak wrażenie, że wszytko zmieni się od tego sezonu, kiedy dystrybucja GR'owych kolorystyk przeniesiona została z aplikacji SNKRS, na tak zwaną wśród community 'białą apkę Nike', co może oznaczać, ze Dunki spadają do niższego kanału dystrybucji, przez co pojawiać będą się w większej ilości sklepów w większym nakładzie. 

Oczywiście kolejnych Dunków będzie tylko coraz więcej, co widać po ciągłych zapowiedziach kolejnych wersji, kolorystyk czy kolaboracji. Dla amerykańskiej marki Nike Dunk to nie tylko kawał historii, o której sporo dowiecie się TUTAJ, ale też szybki zastrzyk gotówki, której w przypadku tak ogromnego przedsiębiorstwa nigdy za wiele. Designerzy z Oregonu nie zapominają również o najmłodszych i do nich kierują tytułowe wydanie Dunków Low w wersji GS legitymujące się kodem 'CW1590-101'. Jak już zdążyliście się też dowiedzieć, buty charakteryzują się dwoma różnymi Swoosh'ami, z czego jeden jest łososiowy, a drugi miętowy. Te elementy zdobią wykonaną z naturalnej skóry w kolorze białym i jasno-szarym cholewkę, na której znajdziemy jeszcze kilka podkreślających marką Nike dodatków, takich jak metka na szczycie języka czy wkładkach. Całość postawiona jest na szczycie pasującej do góry podeszwy o niskim, niezmieniony, przez lata profilu w stylu retro.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low GS 'CW1590-101

Buty w wybranych punktach sprzedaży pojawią się w lutym. Ich sugerowana cena detaliczna wyniesie 70$. Czy dostaniemy je w Warsaw Sneaker Store? Czas pokaże.


Nike

Tagi: nike dunk low