Nadchodzą nowe Nike SB Dunk High “TV Signal”

20 kwiecień 2021
Nadchodzą nowe Nike SB Dunk High “TV Signal”

Temat kultowego modelu Nike Dunk stale jest na topie, a każda kolejna kolorystyka, która ląduje w sprzedaży cieszy się ogromną popularnością. Mamy jednak wrażenie, że fani mody ulicznej nie zważają na to, jak dobrzy czy też źle buty wyglądają kupują wszystko 'jak leci'. Teraz nadarzy się ku temu kolejna okazja. 

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia kolejnych Nike SB Dunk High, które znając życie znikną ze sklepowych półek w mgnieniu oka, chociaż nie od dziś wiadomo, że wysokie Dunki nie cieszą się tak dużą popularnością, jak ich niski odpowiednik. Niemniej jednak nowe Nike SB Dunk High “TV Signal” charakteryzuje cholewka wykonana z połączenia białej skóry, czarnego zamszu oraz kolorowego materiału z pasiastym wzorem kojarzonym z obrazem kontrolnym pojawiającym się po zakończeniu emisji sygnału telewizyjnego. Dodano również funkcjonalną siateczkę na języku zwiększającą komfort oraz połyskujący, lakierowany Swoosh dopełniający projekt. Całość osadzona jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej z ciemnym spodem i zapakowana w fioletowe pudełko z białym logo Nike SB.

Premiera butów przewidziana jest na 15 maja, czego mogliście się już dowiedzieć z naszego Instagrama. Mówi się też, że buty w sprzedaży zobaczymy tylko i wyłącznie w sklepach na terenie UK, ale nie chce się nam w to wierzyć. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 110$.