Proponowany post

Nadchodzą nowe Nike SB Dunk Low, które nawiązują do kultowych Dunk High “Papa Bears”

01 kwiecień 2021
Nadchodzą nowe Nike SB Dunk Low, które nawiązują do kultowych Dunk High “Papa Bears”

Model Dunk, szczególnie z deskorolkowej linii SB to aktualnie bardzo chodliwy towar. Nie ważne, jaką kolorystykę zaserwują nam designerzy z Oregonu, miejcie 100% pewności, że długo nie zagości ona na sklepowych półkach. W przypadku tytułowej wersji nie mamy ku żadnych wątpliwości.

Buty wykonane są z klasycznego połączenia naturalnej, mięsistej skóry na toeboxie oraz panelach bocznych z miękkim zamszem na mudguardzie, oraz tyle. Masywny, napompowany język standardowo pokryto wygodną, meshową siateczką. To, co jednak najciekawsze w tym wydaniu, to oczywiście wpadająca w oko kolorystyka. Niektórzy z Was, szczególnie Ci, którzy naprawdę interesują się sneakersami mogą mieć co do niej pewne skojarzenia. Mamy wrażenie, że projektując je designerzy inspirowali się innym, teraz kultowym już wydaniem Dunków, a konkretnie Nike SB Dunk High “Papa Bears” będących częścią kultowej, 'misiowej' paczki z 2006 roku - KLIK. Zabarwiono jest na pszeniczny kolor 'Wheat', ciemny granat 'Dark purple' oraz przełamano czerwonymi akcentami o odcieniu 'Fusion Red'. Wszytko, to osadzone jest a szczycie jasnej podeszwie z ciemnym spodem. 

Buty w Korei zadebiutują 3 kwietnia. Czy azjatycka premiera pokryje się z europejską? Tego jeszcze nie wiemy. Z racji tego, że tytułowe Nike SB Dunk Low nie mają swojej nazwy, szukajcie ich po kodzie produktu SKU: BQ6817-700.


Tagi: nike sb