Proponowany post

Nadchodzą Nowe Nike Shox TL W Kolorystyce Kultowych Air Max Plus 'Hyper Blue'

10 czerwiec 2020
Nadchodzą Nowe Nike Shox TL W Kolorystyce Kultowych Air Max Plus 'Hyper Blue'

Nike Shox TL, to ta kategoria butów, której wygląd nie przypadnie do gustu każdemu. Model ten należy do rodziny 'tych szybkich', które jeszcze kilka lat temu chętnie wybierane były przez fanów szeleszczących kompletów dresowych oraz długich skarpet podciągniętych do połowy łydki. Dziś jest już zupełnie inaczej, a kolaboracja z COMME des GARÇONS pokazuje to najlepiej.

Nie od dziś wiadomo też, że designerzy z Oregonu lubią przenosić kultowe kolorystyki najróżniejszych modeli na inne, czasem zupełnie niespokrewnione z nimi sylwetki. Tym jednak razem dwa dresiarskie światy łączą się, a wyżej wspomniane Nike Shox TL ubrano w kolorystykę zaczerpniętą z kultowych Air Max Plus 'Hyper Blue' z 1998 roku, których chyba nikomu z Was nie trzeba przedstawiać. Jeżeli jednak tak się składa, że chcielibyście poznać bujną historię plusów, odsyłamy Was tutaj. Wracając do samych Shox'ów to, to nie pierwszy raz, kiedy projektanci Nike decydują się na taki zabieg i już jakiś czas temu widzieliśmy je w kolorystykę 'Tiger', zaczerpniętą z innych TN'ek. Tym razem jest podobnie. Upper pokryto niebiesko-granatowym gradientem, a na mały toebox naniesiono biel. Całość przełamano czarnymi detalami oraz seledynowym Swooshe'm, który wygląda, jakby miał świecić w ciemności. Całość postawiona jest full sprężynowej, niebieskiej podeszwie z ciemnym spodem.

Niestety, na ten moment nie poznaliśmy jeszcze ich daty premiery. Jeżeli chodzi o dostępność, to nie powinno zabraknąć ich w stołecznym butiku WS2, gdzie już teraz znajdziecie kilka ciekawych wersji tej sylwetki.


Nike

Tagi: nike, shox tl,