Proponowany post

Nadchodzą Nowe Reebok Pump Court Oraz Beatnik Zaprojektowane Przez Ekipę Brain Dead

11 wrzesień 2020
Nadchodzą Nowe Reebok Pump Court Oraz Beatnik Zaprojektowane Przez Ekipę Brain Dead

Brain Dead po raz kolejny pokazuje, na co go stać i prezentuje jedną z najlepszych kampanii promujących wspólny projekt jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję widzieć. Oczywiście chodzi o kolejną kolaborację z brytyjskim Reebokiem, z którym po raz kolejny mają przyjemność współpracować. Tym razem efektem wspólnych działań są dwa bardzo kontrowersyjne modele butów, które mamy świadomość trafią w gusta tylko wybranemu gronu odbiorców. 

W ramach wspólnych działań postawili na legendarny model Pump Court, które zaprojektował sam Steven Smith, ten sam gość, który jest ojcem kultowych Instapump Fury oraz niemniej kontrowersyjny Reebok Beatnik. Może same buty nie są czymś nadzwyczajnym, chociaż zdecydowanie mogą się podobać, to największe wrażenie zrobił na nas spot reklamowy, za który odpowiedzialne jest artystyczne studio SUPERDOOM z Los Angeles.  Wyreżyserowali oni postać Solomon Wright'a, zafiksowanego odkrywcy, który zlokalizował dwa starożytne artefakty  – historyczny Beatnik (“The Key”) oraz Pump Court (“The Battery”) – odblokowujące drzwi do podróży międzywymiarowych, ale żeby pojąć tę wiedzę... Zresztą zobaczycie sami. Obydwa modele łączy zwierzęcy print, granatowo-piaskowa kolorystyka, czy żółte dodatki. 

Sprzedaż butów ekskluzywnie w sklepie internetowym Brain Dead rusza 15 września, globalnie pojawią się one trzy dni później. Niestety, nie mamy informacji czy zobaczymy je w WS2.


Reebok
Brain Dead