Proponowany post

Ostatni Mecz Vince'a Cartera

Wspominamy legendę

Nadchodzą Trzy Zamszowe Kolorystyki adidas Yeezy Powerphase

16 wrzesień 2019
Nadchodzą Trzy Zamszowe Kolorystyki adidas Yeezy Powerphase

Szczerze mówiąc nieco tęskniliśmy za trampkami od Kanye Westa. Od momentu premiery ostatniej, czarnej kolorystyki modelu Powerphase minął już grubo ponad rok, a słuch o nich dosłownie zaginął. W naszej ocenie naprawdę szkoda, ale z drugiej strony swoimi nie do końca dla nas zrozumiałymi działaniami ilością wyprodukowanych sztuk, a finalnie tym, że buty swojego czasu można było dostać w sieci hipermarketów Real, niemiecka marka i Kanye West zabili naprawdę spory potencjał tej sylwetki. Mamy nadzieję, że wraz z ich powrotem, który zapowiedziany jest  na ten miesiąc, sytuacja się zmieni.

Mając kilkanaście miesięcy na przemyślenia, Kanye i adidas postanowili wprowadzić pewne zmiany w  wyglądzie nadchodzących adidas Yeezy Powerphase. Kluczową było użycie do produkcji zupełnie innego, naszym zdaniem zdecydowanie lepszego materiału, którym jest naturalny zamsz. Złoty napis 'Calabasas' czy czerwono-zielone logo niemieckiej marki pozostały na swoim miejscu, a buty dalej postawione są na tej samej podeszwie. Do wyboru będziemy mieli a ż trzy wersje kolorystyczne, dwie brązowe oraz szarą: 'Simple Brown', 'Clear Brown' i 'Quiet Grey', które praktycznie niczym się między sobą nie różnią.

Mówi się, że buty do sprzedaży trafią już 18 września. Sugerowana cena detaliczna to 120$. Niestety, na ten moment nie wiem, czy buty pojawią się i tutaj.


adidas