Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Zerknijmy na te buty jeszcze raz...

Nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 Dostępne Będą Również W Dziecięcej Rozmiarówce

12 grudzień 2018
Nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 Dostępne Będą Również W Dziecięcej Rozmiarówce

To już nie pierwszy raz, kiedy Kanye West i niemiecka marka adidas wychodzą z inicjatywą ubrania Waszych pociech. Na przestrzeni lat, kiedy to wprowadzono w życie modele z linii YEEZY na sklepowych półkach już kilkukrotnie pojawiały się miniaturowe wersje butów tego zgranego duetu.

Dla przypomnienia szybko 'przelecimy' po nich wszystkich. Jako pierwsze w sprzedaży pojawiły się adidas Yeezy Boost 350 w kolorystyce 'Turtle Dove' oraz 'Pirate Black', które debiutowały 27 sierpnia 2016 roku. Następnie czas przyszedł na V2, które w barwach 'Bred' oraz 'Cream White' wprowadzone zostały na równi z regularną rozmiarówką. Wszystkie cztery powstały jako buty dla najmłodszych, a teraz ma być jeszcze inaczej. Trzy nadchodzące kolorystyki adidas Yeezy Boost 700, 'Analog', 'Salt' oraz 'Interia' mają pojawić się na półkach w aż trzech wersjach. Pierwszą jest ta standardowa 'Unisex' produkowana od skrajnie małych do skrajnie dużych rozmiarów. Kolejną ma być wariant dla 'dużych dzieci', tak zwany 'Toddler', a trzeci kierowany będzie do najmłodszych - 'Infant'. Kolorystycznie nie powinny różnić się one niczym od większych pierwowzorów. Co do materiałów nie możemy tego być w 100% pewni.

Jeżeli chodzi o premierę, to wydaje się nam, że najprawdopodobniej będą one debiutować na równi z 'dorosłymi' odpowiednikami.


adidas