Proponowany post

Nadchodzące Air Jordan 1 High OG 'Fresh Mint' Nie Są Tym Czego Oczekiwaliśmy

03 grudzień 2020
Nadchodzące Air Jordan 1 High OG 'Fresh Mint' Nie Są Tym Czego Oczekiwaliśmy

Kilka miesięcy temu, dokładnie w lutym w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące odległej, przyszłorocznej premiery kolejnej kolorystyki Air Jordan 1 High OG. Mowa tutaj o wariancie nazwanym 'Fresh Mint', który na pierwszych poglądowych mockup'ach zapowiadały się naprawdę obiecująco - KLIK.

Właśnie okazało się, że grafiki z lutego mocno wprowadziły nas w błąd, a nadchodzące Air Jordan 1 High OG 'Fresh Mint' wyglądają zgoła inaczej, niż tego oczekiwaliśmy. Oczywiście nie powinniśmy być tym mocno zaskoczeni, bo takie sytuacje mają miejsce i jest to w zupełności normalne, to niesmak pozostał. Wracając do sedna sprawy, buty wyposażone zostały w skórzaną cholewkę w kolorze czarnym oraz miedzianym, przy czym metaliczna farba, która pokryto poszczególne elementy, schodzi wraz z użytkowaniem, czyli tak jak w przypadku ostatnich Nike SB X Air Jordan 1 Retro High OG LA To Chicago czy zdecydowanie starszych Lance Mountain. Oprócz tego na cholewce znalazło się też miejsce na odrobinę szarości, którą wykończono zamszowe skrzydła. Wszystko to postawiono z klasyczną podeszwą o płaskim profilu w stylu retro. Kropką nad i są dodatkowe, miętowe sznurówki, które w jakiś sposób pasować mają do całości projektu.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG 'Fresh Mint' 

Buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak WS2 czy Sklep Koszykarza zobaczymy gdzieś w 2021 roku, chociaż konkretów jeszcze nie znamy.

Air Jordan 1 High OG “Fresh Mint”
Kolor: Black/Light Army-Sail-Fresh Mint
Kod: 555088-033
Data: początek 2021
Cena: $170


Jordan