Proponowany post

Nadchodzące Air Jordan 12 'Reverse Flu Game' Z Bliska

21 wrzesień 2020
Nadchodzące Air Jordan 12 'Reverse Flu Game' Z Bliska

No i kolejny Jordanowy news Tego dnia. Po szybkich zapowiedziach powrotu Air Jordan 4 w kolorystyce 'Lightning' oraz prezentacji pierwszych zdjęć nadchodzących Air Jordan 1 ' Volt Gold' mamy coś dla zagorzałych fanów AJ12. W sieci pojawiły się naprawdę dobrej jakości zdjęcia zapowiadanych przez nas już w marcu Air Jordan 12 'Reverse Flu Game'. Może, zanim zaczniemy przyglądać się nowym dwunastkom, odeślemy Was do zapoznania się z jednym z najwybitniejszym meczem w karierze Michaela Jordana, z którego dowiecie się, sąd nazwa 'Flu Game' i o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi - KLIK. Jeżeli już każdy z Was zapozna się z tą heroiczną historią ( a może część z Was doskonale ją zna ) zapraszamy dalej, a jest na co popatrzeć.

Szczerze, mimo tego, że pałamy naprawdę ogromną sympatią do oryginalnych 'Flu Game', to wersja reverse bije je na głowę. Spora ilość mięsistego, krwistoczerwonego nubuku połączonego z czarnym dołem oraz ciemnymi dodatkami prezentuje się naprawdę bezbłędnie. Teraz czekamy na Waszą opinię, a w sekcji komentarzy poniżej możecie się nią z nami podzielić. Oczywiście oprócz jakościowych materiałów, designerzy Jordan  Brand nie zapomnieli o takich elementach jak brandowana tasiemka na tyle, hafty na języku przykryte cienkimi, okrągłych sznurówkach czy karbonowej płytce zatopionej w podeszwie. Całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Sprzedaż rusza jeszcze w tym roku, a buty w sprzedaży zobaczycie 26 grudnia. Nie powinno być problemy z dostaniem ich w WS2 czy Sklepie Koszykarza.


Air Jordan 12 “Reverse Flu Game”
Kolor: Varsity Red/Black
Kod: CT8013-602
Data: 26 grudnia, 2020
Cena: $190

Jordan