Nadchodzące BAPE x Reebok Club C 'Bapesta' Limitowane Będą Do 200 Par I Dostaniecie Je W Tylko Jednym Sklepie Na Świecie

18 grudzień 2020
Nadchodzące BAPE x Reebok Club C 'Bapesta' Limitowane Będą Do 200 Par I Dostaniecie Je W Tylko Jednym Sklepie Na Świecie

Japońska marka BAPE to czołówka, jeżeli chodzi o światowej klasy streetwear. Brand ten działa na rynku od lat, na swoim koncie ma wiele kolaboracyjnych projektów, do których zapraszają go czołowi producenci nie tylko sportowego obuwia, ale i inni. Jedną z takich marek jest między innymi Reebok, a najbardziej znanym projektem wychodzącym spod rąk tego duetu specjalna, limitowana i trudno dostępna kolorystyka modelu Instapump Fury, do którego jak wiecie mamy słabość. 

Duet ten ponownie łączy siły i raz jeszcze zaskakuje fanów sneakersów i streetwearu. Bazą stał się kultowy tenisowy model z 1985 roku, a mianowicie znany i lubiany Club C w klasycznej, skórzanej odsłonie. Jak już wspomnieliśmy bazą jest najbardziej klasyczna odsłona tej sylwetki wykonana przy użyciu naturalnej, lekko połyskującej skóry licowej, którą w charakterystyczny sposób ozdobił BAPE. Na panelach bocznych zabrakło utożsamianego z Reebokiem logo Vektora. Zastąpiono je znanym z nieco kontrowersyjnego modelu Bapesta, który jest kopią innego klasyka konkurencyjnej marki. Każdy z czterech zdobiących cholewkę logo błyskawicy zakończone gwiazdą wycięto z kawałka syntetycznego materiału pokrytego kultowym, autorskim wzorem camo od BAPE, każdy w innym kolorze. Dodatkowym elementem nawiązującym do BAPE Sta elementem jest customowe logo na pięcie, w którym znalazło się miejsce na Vektor. Kropką nad i jest małpa na metce wszytej w język oraz graficzne wkładki. Ważną dla Was informacją może się okazać również to, że butów wyprodukowano jedynie 200 par, które dostępne będą w tylko jednym sklepie na świecie, a mianowicie we flagowym butiku BAPE w Miami. Co ciekawe, wraz z butami w cenie 150$ otrzymacie kolaboracyjną koszulkę oraz tote bag. Drugą wersję Club C zobaczyć mamy wiosną 2021 roku wraz z dodatkowym modelem, który zostanie ogłoszony w nadchodzących miesiącach.

Szczegóły premiery  BAPE x Reebok Club C 'Bapesta' 

Ekskluzywna premiera BAPE x Reebok Club C 'Bapesta' limitowanych do 200 par odbędzie się już 19 grudnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.

Bape x Reebok Club C “Bapesta”
Kod: FY3603
Data premiery: 19 grudnia, 2020
Cena: $150


Reebok 
BAPE