Proponowany post

Nadchodzące Casablanca x New Balance 327 Zadebiutują Nieco Później Niż Planowano

06 kwiecień 2020
Nadchodzące Casablanca x New Balance 327 Zadebiutują Nieco Później Niż Planowano

Już jakiś czas minął od newsów związanych z amerykańską marką New Balance. Dziś obowiązkowo musimy nadrobić te małe zaległości, ponieważ w sieci pojawiły się doniesienia o kolejnej, zmienionej dacie premiery naprawdę mocnej kolaboracji, która jak tylko pojawiły się o niej pierwsze informacje, wylądowała na językach wszystkich portali lifestyleowych. Konkretnie chodzi nam o bezbłędne New Balance 327 zaprojektowane przez właściciela oraz dyrektora kreatywnego luksusowej, modowej marki CasablancaCharafa Tajersa

Vintage'owy, inspirowany późnymi latami 70. look tego modelu połączony z dozą elegancji pod postacią świetnych materiałów użytych do produkcji w wielu z Was na pewno wywołał pozytywne emocje, a co za tym idzie chęć posiadania tego wydania u siebie. Co poniektórzy może nawet zdecydują się na zakup dwóch wersji kolorystycznych, które wychodzą w ramach współpracy Casablanca z New Balance. Wzięły się one tutaj nie przypadkowo, a Charafa projektując nowe 327, nawiązuje do pomarańczowego koloru marokańskich ulic oraz tenisowych strojów, łącząc tym samym luksus oraz sportowe dziedzictwo. Buty światło dzienne po raz pierwszy ujrzały podczas minionego Paris Fashion Week, a w sprzedaży początkowo zadebiutować miały dwa dni temu, czyli 4 kwietnia, ale tak się jednak nie stało.

Premiera przeniesiona została na na 18 kwietnia, a buty dostępna mają być tylko i wyłącznie online. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.


New Balance
Casablanca