Nadchodzące Nike Air Force 1 Experimental 'Racer Pink/Arctic Punch-Sail-Opti Yellow' W Pełnej Okazałości

26 styczeń 2021
Nadchodzące Nike Air Force 1 Experimental 'Racer Pink/Arctic Punch-Sail-Opti Yellow' W Pełnej Okazałości

Jedno w Nike jest pewne! Designerzy tam pracujący nigdy nie przestaną eksperymentować, czego efektem są takie smaczki, jak tytułowe Nike Air Force 1 Experimental, których nadchodzącej premiery wyczekujemy do tygodni. Po raz pierwszy wspominaliśmy o nich już w listopadzie, kiedy to w sieci pojawiły się ich oficjalne zdjęcia oraz poznaliśmy inspirację do ich stworzenia.

Dla przypomnienia, swój niecodzienny, wygląd w stylu sci-fi zawdzięczają masce tlenowej używanej w laboratorium badań sportowych marki Nike (informację o tym znajdziecie na wkładkach wewnątrz), którą kojarzyć możecie z wielu reklam performanceowych produktów amerykańskiego giganta sportowego. Po dwóch stonowanych kolorystykach, które znajdziecie TUTAJ, przychodzi pora na coś zdecydowanie bardziej spektakularnego, kierowanego do osób chcących zwrócić na siebie uwagę. Materiałowo, czy konstrukcyjnie tytułowe Nike Air Force 1 Experimental 'Racer Pink/Arctic Punch-Sail-Opti Yellow' nie różnią się niczym od wcześniej zaprezentowanych wersji, tudzież w tym przypadku również dostaniemy 'eksperymentalną' cholewkę z piankowym językiem oraz podwójnym systemem sznurowania. Oczywiście to tak w telegraficznym skrócie. Najważniejsza w tym przypadku jest kolorystyka, która kojarzy się nam z różową gumą balonową. To właśnie tym kolorem wykończono niestandardowy upper oraz zintegrowaną z nią podeszwą wewnętrzną. Jej spód to naturalna guma.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Experimental 'Racer Pink/Arctic Punch-Sail-Opti Yellow'

Buty w wybranych sklepach, gdzie znajdziecie limitowane buty Nike, takich jak Warsaw Sneaker Store znajdziecie już niebawem. W okolicach premiery szukajcie ich po kodzie CV1754-600.


Nike