Proponowany post

Nadchodzące Nike Dunk Low SE 'Free 99' W Pełnej Okazałości

19 styczeń 2021
Nadchodzące Nike Dunk Low SE 'Free 99' W Pełnej Okazałości

Dunk to niezmiennie gorący towar, jeżeli chodzi o sneakersowy rynek. Wciąż rosnący hype na tę niegdyś atrakcyjną tylko dla wąskiego grona osób sylwetkę napędza rynek, a Nike co chwila serwuje nam jej coraz to nowsze kolorystyki, wersja czy kolaboracje. 

Jedną za zapowiadanych w tym roku kolorystyki, a w zasadzie to paczki, w której skład wchodzą dwie wersje barwne, są tytułowe Nike Dunk Low SE 'Free 99'. Obydwie z nich od momentu pierwszych przecieków w mniej lub bardziej widoczny sposób zdążyły już ujrzeć światło dziennej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jedne z nich raz jeszcze obejrzeć w pełnej okazałości. Buty przywodzą na myśl projekty spod szyldu 'What The', gdzie kolorowe cholewki butów różnią się jedna od drugiej i tak właśnie jest w tym przypadku. Same buty wykonane są przy użyciu naturalnej skóry licowej, którą my na równi z zamszem uważamy za najlepszy możliwy materiał, z jakich wykonać można ten klasyczny, wywodzący się z koszykówki model. Całość zestawiona jest ze standardową, niskoprofilową podeszwą w kolorze białym z gumowym, jasnym spodem. Jeśli chodzi o kolorystykę, to nie oszukujmy się, buty kierowane są do osób chcących i lubiących się wyróżniać, bowiem tak jak wspominaliśmy, prawy but różni się od lewego, co zdecydowanie nie każdemu odpowiada. Kolorami, na które postawiono, są biel, niebieski, zieleń, żółty, czerwień oraz brąz, którym wykończono Swoosh. 

Szczegóły premiery Nike Dunk Low SE 'Free 99

Niestety dalej nie poznaliśmy daty premiery Nike Dunk Low SE 'Free 99'. Czy buty pojawią się w takich sklepach jak Warsaw Sneaker Store? Jest na to spora szansa. By być na bieżąco śledź tenisufki.eu.

Nike Dunk Low SE “Free 99”
Kolor: White/Light Chocolate-Roma Green
Kod: DH0952-100
Data: Lato 2021
Cena: 110$


Nike

Tagi: nike dunk low