Proponowany post

Nadchodzące OFF-WHITE x Air Jordan 5 Zobaczymy W Wersjach Dla Całej Rodziny

27 styczeń 2020
Nadchodzące OFF-WHITE x Air Jordan 5 Zobaczymy W Wersjach Dla Całej Rodziny

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej elektryzującej premiery spod znaku Jordan Brand x OFF-WHITE. Po trzech naprawdę mocnych kolorystykach modelu Air Jordan 1, których ceny na rynku wtórnym osiągają niebotyczne ceny oraz zapowiadanej kolejnej, ale premiera na ten moment stoi pod wielkim znakiem zapytania, czekamy na bardzo charakterystyczną wersję jubileuszowych Air Jordan 5. 

Z racji tego, że na temat nadchodzących Air Jordan Brand 5 x OFF-WHITE wspominaliśmy już masę razy, nie ma sensu po raz kolejny wspominać, z czego i w jaki sposób wykonane są buty, a w tym miejscu chcieliśmy Wam jedynie przekazać, że w dniu premiery w sprzedaży zobaczymy aż trzy wersje tej sylwetki. Prócz 'normalnego' wariantu w męskiej rozmiarówce będziecie mieli okazję w te buty wyposażyć całą rodzinę, bowiem na półkach wybranych sklepów zobaczycie je w wersji Pre-School oraz Toddler, kierowanych do najmłodszych. Jako bonus dorzucamy Wam zdjęcia dziurowego jak ser szwajcarski pudełka, które świetnie pasuje do otworu w języku czy panelach bocznych. Zdjęcia załączamy w kolejności od największych, do najmniejszych. 

Data premiery ustawiona jest na 15 lutego. Niestety, nie mamy żadnych doniesień, czy buty zobaczymy w jakimś polskim sklepie. Za wersję 'dla najstarszych' przyjdzie nam zapłacić 225$.
OFF-WHITE
Jordan