Proponowany post

Nadchodzące Pharrell x adidas NMD Hu “Cream” Limitowane Będą do 250 Wyprodukowanych Par

03 luty 2021
Nadchodzące Pharrell x adidas NMD Hu “Cream” Limitowane Będą do 250 Wyprodukowanych Par

Nie ma co ukrywać, że złote czasy niegdyś bardzo hajpowy model adidas NMD ma już za sobą. Niemniej jednak, w ubiegłym roku, czyli pięć lat po premierze pierwszej kolorystyki tego fasonu, na którego punkcie świat oszalał - KLIK niemiecki brand postanowił przywrócić tę sylwetkę. Wraz z ich wznowieniem do adidasa przyłączył się Pharrell Williams i pod szyldem swojej współpracy sukcesywnie wypuszcza mniej lub bardziej limitowane wersje swoich autorskich Pharrell x adidas NMD Hu.

Dziś nieco bliżej przyjrzymy się kolejnemu dziełu tego duetu, a dokładnie tytułowym Pharrell x adidas NMD Hu “Cream”, które jak już wiecie, limitowane są do naprawdę dramatycznie niskiej ilości, czyli jedynie 250 wyprodukowanych par, co oznaczać może, że ich cena na rynku wtórnym poszybuje do góry. To, co wyróżnia to wydanie, to wprowadzona stosunkowo niedawno, prążkowana konstrukcja dzianinowej cholewki, która nie wiemy jak Wam, ale nam naprawdę przypadła do gustu. Jej bazę zabarwiono na stonowany odcień kremowego beżu z kawałkiem pudrowo-różowej skóry na tyle. Całość spleciono cienkimi, okrągłymi sznurówkami w kolorze czarnym z jasną nicią, które idealnie pasują do sporych rozmiarów, wypukłego haftu koreańskimi znakami oznaczającego „Human Made” na frontach obydwu butów. Wszystko to postawiono na bardzo wygodnej podeszwie z pianki Boost w kolorze białym z kontrastującym, niebieskim prostokątem w przedniej jej części będącym jednym z charakterystycznych elementów tej konstrukcji.

Tak jak nadmieniliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy w ilości 250 wyprodukowanych par, które dostępne będą za pośrednictwem Confirmed oraz Billionaire Boys Club już 5 lutego. Niestety, tym razem ta premiera ominie WS2.


adidas