Proponowany post

Nadchodzącej Wiosny W Sprzedaży Zobaczymy adidas Yeezy Boost 700 'Salt'

03 grudzień 2018
Nadchodzącej Wiosny W Sprzedaży Zobaczymy adidas Yeezy Boost 700 'Salt'

W miniony piątek odbyła się premiera czwartej kolorystyki adidas Yeezy 500. Mimo całej 'nagonki' na buty Kanyego Westa cieszą się one naprawdę sporą popularnością, a naszym zdaniem, mając je w rękach, śmiało możemy stwierdzić, że mogą się one podobać. 

Jak się jednak okazuje, 'Salt' to przydomek, który nie jest zarezerwowany tylko dla wyżej wspomnianych 500. Wiosną tego roku w sprzedaży mają się pojawić i adidas Yeezy Boost 700 w analogicznym zestawieniu barwnym. Jeżeli wierzyć informacją z sieci, upper ma być wykonany z tego samego zestawu materiałów co wszystkie, debiutujące na sklepowych półkach 700 do tej pory. Będzie to oczywiście połączenie naturalnego zamszu, skóry oraz siateczki o kilku 'gęstościach'. Kolorystycznie cały upper utrzymany ma być w jednolitym, jasnym odcieniu szarości wpadającej w zieleń czy beż. Naprawdę ciężko jednoznacznie określić ten kolor. Jedynym kontrastującym elementem ma być czarny spód podeszwy oraz detal w tylnej części midsole'a. 

Buty w sprzedaży pojawić mają się wiosną przyszłego roku. Konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Co do dostępności, to raczej nie powinno być problemów, żeby dostać je w stołecznym butiku CL20.


adidas