Proponowany post

Nadchodzących Air Jordan 1 'Yellow Toe' NIE Zobaczymy W Tym Roku

04 wrzesień 2019
Nadchodzących Air Jordan 1 'Yellow Toe' NIE Zobaczymy W Tym Roku

Część z Was może pamiętać, jak informowaliśmy Was, że nadchodzące Air Jordan 1 w kolorystyce 'Yellow Toe' finalnie pojawia się nie w wersji Mid, a High (klik). Wszytko, oczywiście wskazuje, że tak się stanie, a w sieci pojawiły się nawet pierwsze zdjęcie tego zupełnie nowego wydania, na których buty wyglądają naprawdę obiecująco. Niestety pojawił się pewien problem.

Premiera tytułowych Air Jordan 1 'Yellow Toe' przypominających ultra limitowane AJ 'Attention Attention' została przesunięta i buty nie pojawią się w sprzedaży w tym roku, a dopiero w  2020. Same buty kolorystycznie,  a konkretnie układem barw na cholewce przypominają nam 'BredToe', w których czerwony zamieniono na kontrastujący z bielą i czernią bardzo ciekawy odcień żółtego koloru. Podobnie jest w przypadku prezentowanych przez nas w dniu dzisiejszym 'Royal Toe', przez co Jordan Brand chce wypuścić je w podobnym terminie i przesuwa premierę, ale to tylko takie nasze domysły. Materiałowo wszytko jest na swoim miejscu, a jakość użytej do produkcji skóry powinna stać na zadowalającym poziomie, który od jakiegoś czasu widzimy na produktach Jordan Brand. Wiadomo, że w niektórych przypadkach jest lepiej, a w niektórych gorzej, tutaj jednak powinno być co najmniej ok. Poniżej podrzucamy Wam porcję zdjęć.

Konkretna data premiery Air Jordan 1 'Yellow Toe' nie jest  nam jeszcze znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Wracamy do Was z tematem. Niemniej jednak kiedy to nastąpi nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem ich między innymi w Kicks Store, Sklepie Koszykarza czy WS2.
Jordan