Proponowany post

Nadchodzących Travis Scott x Nike SB Dunk Low NIE Zobaczymy Na SNEAKRS App

24 luty 2020
Nadchodzących Travis Scott x Nike SB Dunk Low NIE Zobaczymy Na SNEAKRS App

Z dnia na dzień atmosfera staje się coraz bardziej gorąca. Wszytko, oczywiście za sprawą pierwszego wspólnego projektu Travisa Scotta i skateboardingowego oddziału amerykańskiej marki Nike. Od kilku tygodni sneakersowy świat żyje nadchodzącą premierą tytułowych Travis Scott x Nike SB Dunk Low, która przypada już na 29 lutego tego roku. Cześć z Was oczywiście doskonale o tym wie, ale wraz ze zbliżającym się releasem w sieci pojawiły się dodatkowe informacje na temat sposobu dystrybucji, które niektórych z Was mogą jednak zaskoczyć.

Wszyscy, którzy uzbrajali swoje rodziny oraz znajomych w konta na aplikacji SNEAKRS licząc na odrobinę szczęścia, niestety będą musieli obejść się smakiem, bowiem buty dostępne będą tylko i wyłącznie w starannie wyselekcjonowanych sklepach, których w naszym kraju możemy policzyć dosłownie na palcach jednej ręki. Punktami, które otrzymały od Nike SB możliwość sprzedaży tego limitowanego wydania, są jedynie skateshopy posiadające najwyższe konto dystrybucji produktów marki. Jeżeli chodzi o Polskę, takiego zaszczytu dostąpiły jedynie dwa miejsca, warszawski SH Store oraz poznański miniramp. Oczywiście szanse na zdobycie tego wydania z myślą o sobie są naprawdę znikome, bowiem resellerzy nie nie biorą jeńców, niestety. Wszystkim chętnym, w tym oczywiście sobie życzymy jednak powodzenia! Poniżej oficjalne stanowisko Nike.

Premiera odbędzie się już w tę sobotę. Sugerowana cena detaliczna za to wydanie na naszym rynku wynosi 580 zł, a sposobów sprzedaży, szukajcie na social mediach wyżej wymienionych sklepów.


Nike SB