Proponowany post

Nadchodzi 6 Nowych Kolorystyk Damskich Nike Dunk Low

28 maj 2020
Nadchodzi 6 Nowych Kolorystyk Damskich Nike Dunk Low

Mamy wrażenie, że mimo i tak ogromnego już hype'u na Nike Dunk Low, to dopiero początek tego, co szykuje dla nas sportowa marka z Oregonu. Kultowy model, którego korzenie sięgają 1985 roku, przeżywa swoją drugą młodość, a jego popularność rośnie z dnia na dzień. Nieczęsto jednak sylwetka pojawia się w sprzedaży w wersji przeznaczonej stricte dla kobiet. Designerzy Nike postanawiają nieco naprawić tę sytuację i z początkiem 2021 roku wypuścić 6 nowych kolorystyk Nike Dunk Low WMNS.

Niestety, jak to często bywa w przypadku tak wczesnych przecieków, na ten moment nie doczekaliśmy się 'szpiegowskich' zdjęć nadchodzących Dunków, ale niezawodny py_rates podrzuca nam poglądowe, bardzo pomocne grafiki. Jeżeli chodzi użyte do produkcji materiały, to najprawdopodobniej buty w całości wykonane zostaną ze standardowego dla tej sylwetki materiału, a mianowicie licowej skóry, w której naszym zdaniem Dunk czuje się najlepiej. Kolorystycznie, tak jak zdążyliśmy już nadmienić, drogie Panie do wyboru będziecie miały sześć bardzo prostych, ale wpadających w oko wariantów barwnych. Chyba nie ma najmniejszego sensu opisywać każdego z nich po kolei, a wystarczy, że załączymy Wam ich poglądowe grafiki poniżej.

Konkretne daty premier nie są nam znane, ale tak jak wspominaliśmy, wszystkie w sprzedaży powinniśmy zobaczyć na początku 2021 roku. Każda z kolorystyk kosztować powinna 419.99zł.


Nike