Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Flightposite 2

Powrót butów z roku 2000!

Nadchodzi 7 Kolorystyk Nike Air Max Plus TN3

16 lipiec 2019
Nadchodzi 7 Kolorystyk Nike Air Max Plus TN3

Już jakiś czas temu przekazywaliśmy Wam informację, że sportowa marka Nike szykuje się do powrotu Nike Air Max Plus trzeciej generacji. Jest to nie lada wiadomość dla wszystkich fanów dresiarskiego klimatu, a na pewno szansa, żeby zamienić swoje Plusy, 97'ki czy Tailwindy IV na coś zupełnie nowego. Według naszych wyliczeń sam model do sprzedaży trafił w 2000 roku i był na nim przez około sześć lat. Oznacza to, że w asortymencie Nike dostępny był na równi ze swoim protoplastą Air Max Plusem. Potem Nike zrezygnowało z jego produkcji i słuch zupełnie po nich zaginął, aż dotąd.

Już za jakiś buty zaliczą swój wielki powrót. Aby należycie uczcić ten fakt, designerzy Nike postanawiają w jednym czasie wypuścić aż 7 kolorystyk tego klasyka, z czego część to wierne retro oryginalnych wariantów sprzed 19 lat. Co do samej budowy upper skonstruowany będzie z tego samego zestawu materiałów co poprzednio. Głównym budulcem jest płat syntetycznej siateczki, na który nałożono rozbudowany szkielet oraz kawałki miękkiej, naturalnej skóry licowej. Na tyle znajdziecie ogromny, rozbudowany stabilizator ciągnący się aż od połowy midsole'a po szczyt pięty. Niemal w centralnym miejscu cholewki macie haftowane logo marki, które nie pojawia się nigdzie indziej. Pod piętą znajdziemy widoczny z wielu perspektyw system amortyzacji Tuned Air - formowana pod wpływem tłoczonego powietrza poduszka z wytrzymałego poliuretanu wyposażona w charakterystyczne, gumowe półkule. Mają one na celu obniżyć ciśnienie wewnątrz, przez co zwiększa się poziom amortyzacji i stabilizacji. Co ciekawe, wszytko wskazuje na to, że inżynierowie Nike w podeszwie upchnęli znacznie większe poduchy, co jak do tej pory szło raczej w drugą stronę, a z re-edycji na re-edycją systemy były coraz mniejsze. To nam się podoba! Tak jak wspominaliśmy, już niebawem w sprzedaży pojawi się aż 7 wersji kolorystycznych. Wszystkie znajdziecie poniżej.

Konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana, ale nie wydaje się nam, że Nike długo będzie nam kazało na nie czekać. Co do dostępności, nie powinno być najmniejszego problemu ze znalezieniem ich tutaj. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 160$.


Nike