Proponowany post

Nadchodzi Armia Kolaboracyjnych adidas'ów z Podeszwą 4D Od SNS, Packer Shoes, END. Oraz Social Satatus

24 listopad 2020
Nadchodzi Armia Kolaboracyjnych adidas'ów z Podeszwą 4D Od SNS, Packer Shoes, END. Oraz Social Satatus

Naszym skromnym zdaniem buty wyposażone w opracowaną przez niemiecką markę podeszwę wykonaną w technologii 4D są jedynymi z najwygodniejszych butów w historii i to bez znaczenia z jaką cholewką są sparowane. Od momentu pojawienia się pierwszych informacji na temat tej innowacyjnej konstrukcji w 2017 roku (KLIK) minęło już trochę czasu, a na rynku uświadczyliśmy już masy ciekawych butów wyposażonych w tę właśnie platformę zapewniającą komfort i sprężystość.

Już za jakiś czas niemiecki producent wraz z co najmniej 4 partnerami z całego świata, ekipami zarządzającymi taki kultowymi sklepami jak SNS, Packer Shoes, END., oraz Social Status zaserwują nam specjalne edycje butów z podeszwą 4D. W śród nich znajdziemy bardzo futurystyczne adidas EVO 4D "Dark Matter", za którą odpowiedzialny jest END. i jest to kontynuacja poprzedniego projektu. Tym razem inspirowano się ciemną materią (ang. dark matter) – hipotetyczna materia nieemitująca i nieodbijająca promieniowania elektromagnetycznego. Jej istnienie zdradzają jedynie wywierane przez nią efekty grawitacyjne. Buty w sprzedaży zobaczycie 26 listopada


Wywodzący się ze Skandynawii Sneakersnstuff, tak jak i kolejni zamieszani w ten projekt bierze na warsztat model Ultra 4D i wykańcza go w bardzo charakterystyczny, przez niektórych kojarzony sposób. Swoim wyglądem buty nawiązują do niegdyś bardzo pożądanych Sneakersnstuff x adidas Consortium 'Tee Time Pack' sprzed 4 lat, w których skład wchodziły Ultra Boosty. To właśnie one swojego czasu były jednym z najbardziej 'opłacanych' Boostów. W przypadku wersji postawionej na podeszwie 4D zdecydowano się na połączenie odrobiny czerni z dodatkiem mięty, która nawiązuje do charakterystycznego kolory podeszwy. Niestety, na ten moment data premiery nie jest na znana. Cena oscylować ma w granicach 999zł.


Kolejni są ludzie z Packer Shoes  z New Jersey, którzy niejednokrotnie mieli przyjemność współpracować z trzema paskami. Na swoim koncie mają już własną wersję Ultra Boost'ów w wersji Mid, które w ramach projektu Sneaker Exchange współtworzyli z ekipą Soleboxa (KLIK) oraz jedną solową odsłonę. Cholewkę najnowszej propozycji na bazie modelu Ultra 4D utkano z ciemnoniebieskiego Primeknitu, któremu w przedniej części dodano zamszowy błotnik z naturalnej, świńskiej skóry. Całość sparowano z czarną podeszwą i dodano kilka krwistoczerwonych detali. Buty już teraz dostaniecie tylko i wyłącznie w PS.

Zestawienie to zamyka ekipa Social Status z Charlotte. Co ciekawe, zaprojektowane przez nich adidas Ultra 4D utrzymany jest w wesołym letnim klimacie, a to najbardziej go wyróżnia, to ograniczona do 3020 wyprodukowanych par ilość. Upper wykonany przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit kolorystycznie podzielono na trzy sekcje. Przód wykończono militarną oliwką, dalej postawiono na pomarańcz, którym wykończono też zamszową klatkę, a czerwień znajdziemy na samym tyle. Wszystko zamyka podeszwa w kolorze “Aero Green” z gumowym spodem. Buty dostępne będą tylko i wyłącznie w Social Status, ale nie wiemy jeszcze kiedy.