Proponowany post

Nadchodzi Aż 8 Kolejnych Kolorystyk New Balance 992

07 lipiec 2020
Nadchodzi Aż 8 Kolejnych Kolorystyk New Balance 992

W maju informowaliśmy Was, że amerykańska marka New Balance planuje całkiem pokaźną ekspansję modelu 992. Najpierw prezentowaliśmy Wam 8 nowych wersji kolorystycznych tego modelu, by dosłownie kilka dni później dorzucić do nich kolejne 4. Jak już wiecie, zebraliśmy się tutaj, żeby zobaczyć kolejną ósemkę, która już lub za chwilę będzie dostępna w sprzedaży.

Na pierwszy ogień idzie kolorystyka roboczo nazwana przez nas 'Purple/Black/Teal' w skrócie 992TBC, która zarówno materiałowo ,jak i kolorystycznie utrzymana jest w mocno outdoorowym klimacie lat 90. Mamy tutaj zamszowo-rip-stopową cholewką pokrytą fioletem, czernią i tealem z kontrastującymi, czerwonymi akcentami i odblaskową 3Mką. Kolejna propozycja również kierowana jest do osób chcących przykuwać wzrok, bowiem w wydaniu 'Lagoon' skonstruowany z siateczki oraz miękkiego zamszu i skóry upper pokryto miętą oraz błękitem, a koło takiego zestawienia barw nie da się przejść obojętnie. Dodatkowo efekt ten potęguje podeszwa pokryta gradientem w kolorach góry. Trzeci z kolei wariant również przykuwa oko, ale dzięki neonowo-żółtym dodatkom, którymi przełamano stonowaną, czarno-szarą cholewkę. Jednym z najbardziej stonowanych wersji, które tutaj widzicie, są M992GG ubrane w granat i szarość z kontrastującą, czerwoną eNką z białą obwolutą pasującą do jasnych sznurówek. Piąte miejsce należy do kolejnego przykuwającego uwagę wydania. Tym razem upper zdobi czerń w dolej części cholewki, żółty nieco wyżej oraz czerwień na wierzchu. Wprawne oko zauważy też niebieskie elementy wciśnięte w podeszwę. Jak przystało na wydanie 'USA' ten wariant nawiązuje do amerykańskiej flagi, a więc na powierzchni butów znajdziemy jedynie czerwień, biel oraz niebieski przełamane szarością. Następne są M992AA oferujące nam szaro-fioletową cholewkę z beżowymi akcentami postawioną na biało-kremowej podeszwie, a elementem je wyróżniającym jest jodełkowy materiał pokrywający toebox, panele boczne i tył. W tym samym klimacie wykonane są ostatnie M992AB, ale kolorystyka jest zdecydowanie bardziej wiosenno-świąteczna. Upper pokryto jasnymi, pastelowymi odcieniami żółtego, beżu, błękitu, mięty i zieleni.

Jeżeli chodzi o daty premier, to część z nich już możecie dostać w wybranych punktach sprzedaży, a część dopiero wkrótce.
New Balance