Proponowany post

Nadchodzi aż pięć kolorystyk nowych Travis Scott x Nike Air Max 1 "Cactus Jack"

14 kwiecień 2021
Nadchodzi aż pięć kolorystyk nowych Travis Scott x Nike Air Max 1 "Cactus Jack"

Już jakiś czas temu, a dokładnie w Air Max Day zapowiedziano kolejny projekt Travisa Scotta i Nike. Gwoździem programu mają być autorskie Nike Air Max 1, których dokładny wygląd nie jest nam jeszcze znany - KLIK. O projekcie wspominamy ponownie ponieważ w sieci pojawiła się właśnie garść kolejnych informacji na ich temat, które mogą Was zainteresować. 

Jak donosi py_rates w sprzedaż zobaczymy nie jedną, a aż pięć kolorystyk tytułowych Travis Scott x Nike Air Max 1 "Cactus Jack", których mockup'y właśnie opublikowano. To, co wyróżniać ma jedynki, to charakterystyczny, odwrócony Swoosh zdobiący panel boczny oraz kilka innych, unikalnych dodatków, takich jak przeprojektowany system sznurowania, czy dodatkowa, brandowana metka Cactus Jack na tyle. Materiałowo postawiono na połączenie nylonowej siateczki, nubuku czy skóry, chociaż aby mieć co do tego 100% pewność, musimy poczekać na dokładniejsze ich zdjęcia. Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży zobaczyć mamy w pięciu wersjach kolorystycznych, opisanych jako: “Baroque Brown/Lemon Drop/Wheat/Chile Red,” “Off Noir/Cave Stone/Dusty Sage/Celadon,” “Saturn Gold/Tea Tree Mist/Tent” oraz “Grey Haze/Light Silver/Celadon/Canvas”. Poglądowe grafiki prezentujące buty znajdziecie poniżej.

Szczegóły premiery Travis Scott x Nike Air Max 1 "Cactus Jack"

Premiera wszystkich pięciu kolorystyk Travis Scott x Nike Air Max 1 "Cactus Jack" odbyć ma się w sezonie holiday, czyli zimą tego roku. Sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 160$. Czy buty zobaczymy w takich sklepach jak Warsaw Sneaker Store? Tego jeszcze nie wiemy.