Proponowany post

Nadchodzi Bardzo Ciekawa Kolorystyka adidas Yeezy Boost 380

30 grudzień 2020
Nadchodzi Bardzo Ciekawa Kolorystyka adidas Yeezy Boost 380

adidas Yeezy Boost 380 nie cieszy się największą popularnością, jeżeli chodzi o modele butów powstałe w kolaboracji niemieckiej marki adidas i amerykańskiego rapera Kanye Westa. W tym temacie niewątpliwie przodują 350 V2, co doskonale widać po ilości kolorystyk, które trafiają do sprzedaży. Osobiście jesteśmy zdania, że 380 to stosunkowo udana sylwetka, ale potrzebuje jasnej oprawy kolorystycznej. Model ten zdecydowanie lepiej wygląda w jasnych barwach, aniżeli w kontrowersyjnym połączeniu niebieskiego i brązu, które widzieliśmy na 'Azure'.

Jeżeli mielibyśmy wybrać najlepsze adidas Yeezy Boost 380, to niekwestionowanym numerem jeden są limitowane 'Alien', których premiera odbyła się w tylko kilku starannie wyselekcjonowanych sklepach na świecie, przez co nie każdemu chętnemu udało się je zdobyć - KLIK. Jeżeli należysz do tych osób i naprawdę świetne 'Alieny' śnią Ci się po nocach niebawem będziecie mieli okazję nabyć ich nazwijmy to alternatywną wersję. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zupełnie nowej wersji barwnej tej nowoczesne sylwetki, która przypomina wyżej wspomniane OG'sy. Konstrukcyjnie czy materiałowo buty dalej wykonane są przy użyciu elastycznej, świetnie dopasowującej się do anatomii naszej stopy przędzy w jasnym kolorze z mocno ażurową smugą na panelu bocznym. Jej kolor zdradza nam, że element ten może świecić w ciemności. Całość postawiono na wypchanej po brzegi świetnie amortyzującą pianką Boost podeszwie o gładkiej, wyciągniętej ku górze w tylnej jej części podeszwie w kolorze lodu z nieregularnym wzorem.

Szczegóły premiery adidas Yeezy Boost 380

Buty w CL20, warszawskim sklepie z oryginalnymi, limitowanymi sneakersami zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Konkretna data premiery tej kolorystyki adidas Yeezy Boost 380 nie jest nam jeszcze znana.

adidas Yeezy Boost 380
Kod: GW0304
Data premiery: 2021
Cena: $230


adidas