Proponowany post

Nadchodzi Bardzo Ciekawa Kolorystyka Nike Daybreak Type N.354

29 lipiec 2020
Nadchodzi Bardzo Ciekawa Kolorystyka Nike Daybreak Type N.354

Nowe Nike Daybreak Type N.354, to naszym zdaniem jeden z najlepszych aktualnie butów na lato, które dostępne są na rynku. Od momentu debiutu tej naprawdę świetnej sylwetki minęło już trochę czasu, a w związku z tym na sklepowych półkach widzieliśmy już kilka naprawdę godnych uwagi kolorystyk. Żadna jednak nie zrobiła na nas tak dużego wrażenia, jak ta, którą widzicie na ekranach swoich urządzeń. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy jest to jakieś specjalne wydanie tej sylwetki, czy może zwykły GR, który wyląduje w większości sklepów z asortymentem amerykańskiej marki Nike. Niemniej jednak, dla tego typu wydań warto co chwila sprawdzać, co dzieje się w takich punktach jak Worldbx czy WS2, gdzie jest spora szansa na ich złapanie. 

Już same buty wyglądają, jakby zaprojektowane zostały w myśl zasady DIY, to w tym przypadku dzięki zastosowaniu masy najróżniejszych materiałów zostało to jeszcze bardziej uwypuklone. Upper butów wykonany został nie tylko przy użyciu cienkiej siateczki, która jest znakiem rozpoznawczym tej sylwetki, ale i skrawków denimu, materiału tekstylnego, zamszu, cienkiego nylonu oraz syntetyku, a gdyby tego było mało, każdemu z nich nadano inny kolor czy fakturę. Tym samym na cholewce znajdziemy paski, prążki czy kratkę, a na wkładkach wewnątrz kropki. Kolorystycznie jest równie ciekawie, bowiem buty łączą w sobie biel, błękit, niebieski, zieleń czy musztardę, a nie zabrakło też czerwieni czy żółtego. 

Niestety, na ten moment nie mamy pojęcia, kiedy buty pojawią się w sprzedaży, niemniej jednak polecamy sprawdzać, co dzieje się w wyżej wspomnianych sklepach.


Nike