Nadchodzi ciemna kolorystyka Nike Air Force 1 Flyknit Crater

15 kwiecień 2021
Nadchodzi ciemna kolorystyka Nike Air Force 1 Flyknit Crater

Nike Air Force 1 to klasyk, który kojarzy chyba każdy fan sneakersów. Model ten na rynku zadebiutował w 1982 roku i niemal nieprzerwanie na nim gości. Od tego czasu w sprzedaży pojawiły się ich tysiące kolorystyk, o których istnieniu nawet nie mamy pojęcia. Sylwetka ta bardzo popularna jest w USA, gdzie najwięksi kolekcjonerzy posiadają ich w swoich zbiorach setki wersji, których potrafiło powstać jedynie kilka, a czasem nawet i jedna wyprodukowana para na świecie. 

Jedną z najnowszych propozycji od amerykańskiej marki będą tytułowe Nike Air Force 1 Flyknit Crater w praktycznej, ciemnej kolorystyce. Wygląd butów daleko odbiega od tego, z czym 'starszym graczom' kojarzą się wywodzące z koszykarskich parkietów AF-1. Ich najnowsze wydanie to uosobienie funkcjonalności, ze szczególnym spojrzeniem na problem zrównoważonej produkcji oraz recyklingu. Lekki i przewiewny upper skonstruowano przy użyciu przędzy Flyknit w ciemnym kolorze z dodatkiem eleganckiej, czekoladowej skóry. Całość postawiona jest na szczycie jasno-błękitnej podeszwy z ciemnymi drobinami z recyklingu oraz jasnym spodem.

Nowe, czarne Nike Air Force 1 Flyknit Crater na lato dostaniecie w takich sklepach, jak Warsaw Sneaker Store czy sieci Worldbox już wkrótce.