Proponowany post

Nadchodzi “Color Pack”, Czyli 6 Nowych Kolorystyk LEGO x adidas ZX 8000

11 styczeń 2021
Nadchodzi “Color Pack”, Czyli 6 Nowych Kolorystyk LEGO x adidas ZX 8000

A-ZX'owa przygoda, której doświadczamy wraz z niemiecką marką adidas, trwa w najlepsze. Od momentu wskrzeszenia tej kultowej serii, w której znaleźć ma się 26 specjalnych projektów ZX'ów minęło już trochę czasu (KLIK), a kolekcje wszystkich fanów tych sylwetek zdążyły się znacznie powiększyć. Jednym z modeli, który cieszył się ogromną popularnością, nie tylko wśród fanów sportowego obuwia w stylu retro, były kolaboracyjne ZX8000 powstałe we współpracy z duńską marką LEGO - KLIK. Oczywiście buty rozeszły się jak świeże bułeczki, a chętnych było zdecydowanie więcej aniżeli wyprodukowanych par. Jak się jednak okazuje, LEGO i adidas nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i już za jakiś czas w sprzedaży zobaczymy kolejny projekt sygnowany logo obydwu z nich.

Tym razem na półkach starannie wyselekcjonowanych sklepów z limitowanym, oryginalnym towarem adidasa, takich jak WS2 trafi aż 6 kolorystyk modelu ZX 8000 powstałych we współpracy z LEGO. Monochromatyczna paczka o nazwie 'Color Pack', to tak jak wspominaliśmy sześć zdominowanych przez jedną barwę wersji najbardziej popularnej sylwetki z rodziny ZX, czyli ZX 8000. Wybierać będziemy pomiędzy wersją żółtą, czerwoną, niebieską, zieloną, szarą oraz czarną, a każdą z nich łączą trzy białe paski brandingu na panelu bocznym z żółtą obwolutą, czarne wnętrze oraz specjalne, kolaboracyjne metki na szczycie języka. Materiałowo, czy też konstrukcyjnie buty wykonane są tak samo jak poprzednia odsłona tej kolaboracji, także upper skonstruowano przy użyciu włochatego zamszu, lekko połyskującego nylonu oraz tworzywa sztucznego z wypustkami nawiązującymi do samych klocków. 

Szczegóły premiery LEGO x adidas ZX 8000 “Color Pack”

Buty w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store zobaczymy już wkrótce, chociaż konkretna data premiery nie jest nam znana. Każda z kolorystyk wyceniona jest na 130$.

LEGO x adidas ZX 8000
Kod: FY7080


LEGO x adidas ZX 8000
Kod: FY7081


LEGO x adidas ZX 8000
Style Code: FY7082


LEGO x adidas ZX 8000
Style Code: FY7083


LEGO x adidas ZX 8000
Style Code: FY7084


LEGO x adidas ZX 8000
Style Code: FY7085

adidas
LEGO

Tagi: zx 8000 lego